Seyran şehir Daire içi Vaziyet Planı

Kategori: - - 14:34

seyran şehir

Çift Sosyal Tesis: Seyran Şehir’in sosyal tesisleri, görenleri kendisine hayran bırakacak kadar iddialı. İki sosyal tesisi içinde barındıran Seyran Şehir ’de güne sporla başlayabilmeniz için iki adet fitness salonu, günün yorgunluğundan arınmanız için ise iki adet Türk Hamamı, Sauna ve Buhar Odaları bulunmaktadır. Ayrıca yılın tüm günlerinde kullanıma açık olan, özel bakım ve temizliği rutin olarak yapılan ve doğal gün ışığı alabilen iki yetişkin & iki çocuk havuzu olmak üzere adet dört adet kapalı yüzme havuzunda yılın her günü çocuklarınızla doya doya yüzmenin keyfini çıkarabilir ve günün stresinden arınabilirsiniz.

Bir ev bir aile konseptinden ilham alarak tasarlanan Seyran Şehir’de yer alan Göl Kafe, şehir hayatında gün geçtikçe kaybolan komşuluk ilişkilerinizi, komşularınızla yapacağınız keyifli sohbetlerle canlandıracak.

Peyzaj: Seyran Şehir ‘in en önemli özelliklerinden biride peyzaj tasarımı. %80 ’i yeşil alan olarak ayrılan Seyran Şehir’de doğanın en güzel renklerinin tasarımla bütünleştirildiği alanlarda kendi kategorisinde ödüle aday peyzaj öğelerinin mükemmel estetiği, yeni evinizde aileniz ve sevdiklerinize her gün görsel bir şölen yaşatacak.

SEYRAN ŞEHİR HAKKINDA HER ŞEY

Şelaleler, geniş ve tematik göletler, yürüyüş yolları, çim aktivite alanları, yüzlerce farklı ağaçla donatılan peyzaj alanında mavi ve yeşilin verdiği huzuru doyasıya yaşayacaksınız.
Kapalı Otopark: Seyran Şehir ‘de 2+1 daireler için bir, 3+1 – 4+1 ve 5+1 daireler içinse iki araçlık kapalı park alanı sunan, geniş ve ferah kapalı otoparkında, aracınız mevsimsel zararlardan etkilenmeden ilk günkü gibi yeni kalacak ve özel garajınızdaymış gibi güvende olacak. Seyran Şehir ’deki evinize geldiğinizde aracınızı kapalı otoparkta dairenize özel tahsis edilen park yerine park edebilir ve dışarıya adım atmadan asansörle doğrudan evinize çıkabilirsiniz.

Ayrıca otopark sayısı bununla sınırlı değil. Açık alanda bulunan otoparklar hem sizlerin hemde misafirlerinizin araçları için kullanıma hazır durumda olacak.

%100 Kesintisiz Enerji: Seyran Şehir’ deki tüm daireler ve ortak alanlar jeneratörlü kesintisiz güç üniteleriyle desteklenmektedir. Olası bir elektrik kesintisinde jeneratörler devreye girerek dairelerdeki tüm aydınlatma ve tüm elektrikli cihazlarınız tıpkı herşey normalmiş gibi çalışmaya devam ederler. Ortak alanlar ve asansörlerde, kesintisiz gücün tüm avantajını kullanarak, sizi yarı yolda bırakmazlar.
Enerji Verimliliği: Seyran Şehir ‘de Peyzaj alanı için özel olarak tasarladığımız akıllı enerji kontrol sistemi ve kurulacak elektrik enerjisi üretebilen güneş panelleri sayesinde aidatlarınız ve enerji harcamalarınız minimum düzeye inecek. Yatırım değeri ile kazandıran Seyran Şehir, siz içinde yaşarken de kazandırmaya devam edecek.

Alışveriş : Seyran Şehir’de yaşarken, size ait bir alışveriş merkeziniz olduğunu hissedeceksiniz. Evinizden ve huzur dolu yaşamınızdan hiç uzaklaşmadan yanıbaşınızdaki süpermarketten günlük ev ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, alışverişi ayağınıza getiren 67 adet cadde mağazası sayesinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenlik : Siz evlerinizde aileniz ile huzur içinde yaşayabilmeniz için, gece görüş özellikli CCTV kameralar ile donatılan sitede 7 gün 24 saat özel güvenlik personelleri güvenliğinizi sağlıyor olacak.

Ayrıca Seyran Şehir, İstanbul ’un depreme dayanıklılık yönünden en sağlam bölgelerinden biri olan Kayabaşı formasyonunda yer almaktadır. Radye temel üzerine tünel kalıp ve konvansiyonel perde kalıp betonarme yapı sistemleri kullanılarak inşaa edilecektir.

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın