Nidapark Başakşehir ‘de Süreci Başlattı

Kategori: - - 09:38

nidapark logo

Tahincioğlu Gayrimenkul, Başakşehir Kayabaşı’nda kendisine ait olan arazide hayata geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için ön talep toplamaya başladı.Tahincioğlu’nun, Nidapark Başakşehir projesi 24 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek. Projenin satılabilir alanı 80 bin metrekare. Projenin mimari çalışmaları tamamlandı.

Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Kayaşehir’de hayata geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için yakında ön satışlara başlayacak.

Konut ve ticari ünitelerin yer alacağı Nidapark Başakşehir projesi için ön talep toplanıyor.

Başakşehir Kayabaşı 5. Etap arsası toplam 103 bin 277,02 metreare arsa alanına sahip. Arsanın emsale esas toplam inşaat alanı ise 118 bin 360,76 metrekare olarak belirlendi.

Nidapark Başakşehir projesi Bahçetepe İstanbul ve Bulvar İstanbul projelerinin yanında, Bulvar İstanbul projesinin satış ofisinin olduğu arazi üzerinde hayata geçirilecek.

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Başakşehir’de kendi arsası üzerinde yaşama geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için ön talep toplama başladı. Projenin Eylül Ekim aylarında satışa sunulması planlanıyor.

Yaklaşık 24 bin metrekare sahip olan Nidapark Başakşehir projesinin detayları henüz açıklanmadı. Ön talep süreci başlayan Nidapark Başakşehir projesinin Eylül Ekim aylarında satışa sunulması planlanıyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul bu sene kendi arsası üzerinde hayata geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için talep toplamaya başladı. Şirket bölgedeki ikinci projesini ise Emlak Konut ihalesinde kazandığı Başakşehir Kayabaşı 5. Etap arsasında yaşama geçirecek.

İhalesi daha önce yapılan rakamın yüksek olmasından dolayı Emlak Konut GYO tarafından iptal edilen Başakşehir Kayabaşı 5. Etap arsasının ihalesini 1 milyar 72 milyon 600 satış toplam geliri yüzde 38 oran ve 407 milyon 588 bin lira şirket payı ile kazanmıştı.

http://tahincioglu.com/nidapark-basaksehir-genelbilgi.php
emlakrehberi

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın