My Towerland, Bu Konutlar Çok Meşhur

Kategori: - - 09:11

My Towerland

Kampanya döneminde kesenin ağzını açan firmaların tek reklam için ödedikleri bedel bazen 500 bin doları buluyor.

NİSAN ayının gelmesi ile inşaat sektöründe hareketli günler start verdi. 2 ay içinde sadece İstanbul içinde satışa çıkacak markalı konut sayısı 15 bini geçecek. Rekabetin yoğun yaşandığı günlerde öne çıkmak isteyen gayrimenkul şirketleri şöhretli isimlerle fark yaratacak. Bu sene konut projelerini Mazhar Alanson, Mustafa Ceceli, Çetin Tekindor gibi isimlerden dinleyeceğiz. Yerli ünlülerin beraberinde Victori Beckham- David Beckham çifti, Daniel Craig, Angelina Jolie veya Jean Reno gibi starlardan biri de Tarlabaşı projesi için İstanbul’a gelecek.

BÜTÇELERİ NE KADAR

Ünlülerin reklam çalışması için istedikleri bedel reklamın yayınlanacağı mecraya, süresine göre değişiyor. Reklam seslendirmeleri için yaklaşık olarak 20 bin lira ödeyen firmalar, reklam filmi için 25 bin lira ile 500 bin lira arasında farklılıkları bulunan bütçe ayırıyor. Şayet firmalar yabancı bir şöhretli ile dairelerini tanıtmak isterlerse bu kez tek reklam için ödemesi yapılan tutar 100 bin dolardan başlıyor, 500 bin dolara kadar yükseliyor.
Ataşehir’deki Metropol İstanbul projesi için Jennifer Lopez ile reklam çalışması yapan Gap İnşaat bu kez Tarlabaşı’ndaki kentsel yenileme projesi için Hollywood’dan bir yıldızı İstanbul’a getirecek. Ataşehir’deki çalışmalar ertesi 1000 daire satışı yaptıklarını açıklayan Gap İnşaat Kurumsal İletişim Müdürü Mehmet Gel, “Reklam için Fransız aktör Jean Reno üzerinde durduk. Yerel seçim beklentisiyle tanıtım çalışmalarını erteledik. Bugünlerde Reno dışında Victoria-David Beckham çifti, Angelina Jolie ve Daniel Craig üzerinde düşünüyoruz. Biri ile anlaşıp mayısta çekimleri yapmayı planlıyoruz” diye belirtti.

EGE DÜETİ

2014 senesi içinde 5 proje satışa çıkarmayı planlayan Sinpaş GYO ilk adımı Halkalı Atakent bölgesinde attı. Ege bölgesinin mimarisinden esinlenerek tasarlanan 378 konutluk EgeYakası projesi için Mustafa Ceceli ve İrem Derici ile ortaya çıktı. Ses sanatçıları projeye özel bir şarkıda düet yaptı. Daha evvelki projelerinde Julio Iglessias, Gloria Estefan, Michael Bolton, Emel Sayın, Tülin Şahin, Nebahat Çehre, Erol Evgin ve Jose Mourinho gibi isimleri kullandıklarını ifade eden Sinpaş GYO Genel Müdür Yardımcısı Sulh Ekinci, “Ünlülerle işbirliği yaptığımız kampanyalarımız satışlarımıza pozitif olarak yansıdı” diye belirtti.

HANGİ ÜNLÜ KONUT DAĞITTI

İNŞAAT firmalarının reklamlarında Ayşe Arman, Erman Toroğlu, Yılmaz Vural, Mazhar Alanson, Orhan Gencebay, Erol Evgin, Acun Ilıcalı, Cem Ceminay, Emel Sayın, Tülin Şahin, Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, gibi ünlüler katıldı.

Ekranı sevdi

MASLAK’ta bulunan My Home konut projesi için kamera karşısına önceki Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, sene içinde yeni reklam filmlerinde de oynayacağını açıkladı. Önümüzdeki aylarda Ataşehir’deki My Towerland projesinin reklamlarında rol alacağını ifade eden Ağaoğlu, “Kendimden daha şöhretli birini bulursam onu oynatırım” diye belirtti. Maslak 1453 projesinde ata binen Ağaoğlu, yeni reklam filmleri için de değişik konseptler üzerinde çalıştıklarını dile getirdi.

Başkent Ankara projesini Tekindor seslendirecek

YDA İnşaat önümüzdeki hafta Başkent Ankara Yenimahalle’de 2000 binden çok konuttan oluşacak Park Avenue projesini satışa çıkaracak. Şirket kentsel dönüşüm projesinin reklam filmi ve seslendirmelerinde usta oyuncu Çetin Tekindor ile çalışacak. K Yapı ve Solid İnşaat
ortaklığı ile İstanbul Ataşehir’de yaşama geçirilen Trendist Ataşehir projesinin reklamlarında ise şöhretli besteci ve yorumcu Mazhar Alanson ile çalışıldı.

Etiketler:,

Bir cevap yazın