Körfez yatırımcıları istanbul’da buluşacak

Kategori: - - 10:39

Körfez yatırımcıları

Glorest, Türkiye’deki gayrimenkul ürünlerini kendi fuar organizasyonunda Körfez yatırımcılarıyla buluşturuyor.

İstanbul’dan sonra Güney Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerini de açmış olan ve bu bölgelerde gayrimenkul ürünleri geliştiren, toptancı yatırımcı kimliğiyle oluşturduğu gayrimenkul yatırım portföyünü Kasım – Aralık aylarında, uluslararası gayrimenkul sektöründe bir ilki gerçekleştirerek, kendi düzenlediği organizasyonlarla, fuar ve lansmanturuna çıkıyor. Gayrimenkul ürünlerini birebir görüşmelerle Körfez ülkeleri, Rusya ve Azerbaycan yatırımcıları ile buluşturacak.

Ulak Group’un yatırım ve satış kanalları ile birebir görüşmelerin gerçekleşeceği, yatırımcılara özel olarak hazırlanan fuar ve lansman organizasyonu ilk olarak 11 Kasım 2015 tarihinde Doha – Katar’da başlayacak. Bu lansmanda Katar’ın önde gelen yatırımcılarını ağırlayacak olan Ulak Group şirketlerindenGlorest, Türkiye’nin dört bir yanından oluşturmuş olduğu arsa, arazi, konut projeleri ve ticari gayrimenkul ürün portföyünü Katarlı yatırımcılarla buluşturacak.

Katar’ın ardından 21 Kasım’da Abu Dhabi’de Ulak Group’un düzenlediği organizasyon bünyesinde Glorest gayrimenkul ürünleri Abu Dhabi’li yatırımcılarla buluşacak.

Ulak Group’un yatırım ve satış kanalları ile görüşmeleri düzenlenen uluslararası fuarlar ile de devam edecek;

13-14 Kasım’da Moskova’da gerçekleşecek olan “The 25th Moscow International PropertyShow”da katılımcı olarak müşteri ve yatırımcılarını standında bekliyor olacak.

17 – 21 Aralık tarihlerinde Kuveyt’te gerçekleşecek olan “Kuwait International Property Show 2015” fuarında da katılımcı olarak ziyaretçilerini ağırlayacak.

17-19 Aralık tarihlerinde Bakü’de gerçekleşecek olan uluslararası gayrimenkul fuarı “Rec Expo Azerbaijan International Real Estate & Investment Exhibition”da katılımcı olarak Azerbaycanlı müşterilerini ve yatırımcılarını ağırlayacak.

Glorest, Ulak Group’un özel olarak düzenleyeceği fuar ve lansman organizasyonlarının sayısını arttırarak Nisan – Mayıs 2016 tarihlerinde Körfez, Asya ve Avrupa ülkelerinde gerçekleştirmek üzere çalışmalarını sürdürecektir.

Glorest yatırım ürünleri Kasım – Aralık 2015 fuar ve lansman takvimi:

11 Kasım 2015 – Katar / Doha (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

21 Kasım 2015 – Abu Dabi (Düzenleyen: Ulak Group Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.)

13 – 14 Kasım 2015 – Rusya / Moskova: The 25th Moscow International Property Show (Katılımcı)

17 – 21 Aralık 2015 – Kuveyt: Kuwait International Property Show 2015 (Katılımcı)

17-19 Aralık 2015 -Azerbaycan: Rec Expo Azerbaijan International Real Estate&InvestmentExhibition (Katılımcı)

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın