Konut Kampanyasına Sur Yapı’da Dahil oldu

Kategori: - - 10:23

suryapı

Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya, Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinin yer aldığı GYODER’yi de toplam 86 projeyi kapsayan Sur Yapı da katıldı.56 binin üzerindeki konutun yüzde 20 peşinat, 0.70 vade ve 120 ay eşit taksitle satılacağı kampanyaya Sur Yapı 7 farklı projesi ile yer alıyor. Gayrimenkul sektörünün önemli markalarının başlattığı bu kampanya hem ekonomik dinamizmi hızlandırmak hem de sekötre hareketlilik kazandırması açısından oldukça önemli bir kampanya olarak değerlendiriliyor.

BİRLİĞİMİZ ONUR VERİCİ

GYODER kampanyasına 7 proje ile katılan Sur Yapı’nın Bursa ve İstanbul olmak üzere konut ve ofis projesinde 2867 konut, 203 A plus ofis ve 120 cadde mağazasıyla toplamda 3190 bağımsız bölümü yer alıyor. Sur Yapı’nın her biri bulunduğu bölgeye değer katan Bayrampaşa’da Axis İstanbul, Güneşli’ de Mirage Rezidans, Ümraniye’de Exen İstanbul, Sultanbeyli’de İlkbahar, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri, Sancaktepe’de Lavender, Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projeleri kampanya kapsamında yer alıyor.

Kampanya ilgili açıklamalarda bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başka Altan Elmas, yaşanan olayların milleti ve iş dünyasını bir araya getirdiğini, her zaman ülkenin refahı için işlerinin başında olacaklarını söyledi. “Sur Yapı olarak devletimize, ülkemize, vatanımıza, milletimize büyük bir inançla bağlıyız. İçerisinden geçtiğimiz bu zorlu süreci, çalışarak ve ülkemiz ekonomisini kalkındırarak aşmalıyız. Bu nedenle yatırımlarımıza, kampanyalarımıza ara vermeyeceğiz, tam aksine daha fazla yatırım için de arayışlarımızı sürdüreceğiz” diyen Elmas, ülkemizin karşı karşıya kaldığı ve ülkenin ekonomik istikrarını tehdit eden 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 200’den fazla alt sektörle ilişkisi olan, işsizlik emici bir görev üstlenen gayrimenkul sektörünün birlik içerisinde olmasının onur verici olduğunu söyledi.

Ülkemize sahip çıkıyoruz

Altan Elmas “Günlerdir milletimizin gösterdiği birlik ve beraberliğin bir farklı versiyonunu da iş dünyasında yaşıyoruz. Bu da bir kez daha bize gösteriyor ki işvereniyle, işçisiyle, tüm çalışanlarıyla iş dünyası ve halkımız birbirine, ülkesine sahip çıkıyor” dedi. Ekonomiye ve gayrimenkul sektörüne ciddi bir ivme ve hareketlilik kazandıracak kampanyada Sur Yapı,Axis İstabul, Mirage Rezidans, Exen İstanbul, İlkbahar, Gölbahçe Evleri, Lavender, Marka Rezidans projelerinden yüzde 20 peşinat, 0.70 vade ve 120 ay eşit taksitle ev ve ofis sahibi olma imkânı sunuyor.

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın