Kayaşehir’de Güvenlik Allah’a Emanet

Son Güncelleme: 6 Temmuz 2015 - 8:19 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayaşehir'de GüvenlikKayaşehir’de Güvenlik yok denecek kadar, bir çok giriş ve çıkışlardaki güvenlik kulübelerinin, boş olduğu barıyerlerin kalkık olduğu sık sık gözlenmekte.

Bir site sakininin bizimle paylaşmış olduğu bu küçük fotoğraf sadece küçük bir örnek. Kayaşehir 13.bölgede çekilmiş olan bu fotoğraf güvenliğin yok denecek kadar az olduğunun, bir çok giriş ve çıkışlardaki güvenlik kulübelerinin, boş olduğunun görültüsü. Güvenlik noktalarındaki mobolarda güvenlik görevlilerinin olmadığı, giriş ve çıkışlardaki kollu bariyerlerin kalkık şekilde olması, 13. bölgede yaşayan vatandaşları tedirgin etti. Siteye her an hırsızlık ve kötü niyetli insanların girebileceği ve çocukların kaçırılacağından endişe eden site sakinleri, yetkililerden bu duruma acilen bir çare bulmalarını istediler.

Kayaşehir’de güvenlik görevlilerinin de bu  durumdan şikayetçi oldukları yaptığımız röportajlar sonucu öğrenilmiştir. İlgili firmanın teknik alt yapıyı gereğince kurmamış olması güvenlik görevlilerinin elini kolunu bağlamaktadır. Başka sitelerde güvenlik görevlileri ev sahibi ile temas kusmadan gelen ziyaretçiyi içeri almaz iken Kayaşehir’de, ‘kat ve daire ismini’ tutturduğunuz zaman siteye kolayca girebilmekte siniz. Bu durum sadece görevlinin gerinde olduğu ve bariyerlerin kapalı olduğu durumlarda geçerli.

Kayaşehirliler bu komik durumun bir an önce düzeltilmesine, Emlak yönetimin gerekiyorsa farklı bir firma ile anlaşmasını istiyor.


---------------------------------------------------------------------------------

Kayaşehir’de Güvenlik Allah’a Emanet ile Benzer Yazılar:

6 Temmuz 2015 Saat : 8:19

Kayaşehir’de Güvenlik Allah’a Emanet Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–