Kadir Topbaş’dan Sosyal Konut Müjdesi

Son Güncelleme: 24 Ekim 2013 - 11:19 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

kadir topbaşİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, dar gelirli vatandaşlara yönelik olarak Asya ve Avrupa yakasında kira öder gibi ev sahibi olunabilecek iki büyük konut projesi başlatacaklarını müjdeledi.Başkan Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Şirketlerinden KİPTAŞ’ın 4 bin konutluk “Vaditepe Bahçeşehir” projesinin tanıtımına katıldı. Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Vural, KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım ile İBB Bürokratlarının katılımıyla gerçekleşen törende konuşan Topbaş, vatandaşlara sosyal konut müjdesi verdi. KİPTAŞ’ın “Vaditepe Bahçeşehir”den elde edeceği kaynak ile dar gelirliler için sosyal konut yapacağını açıklayan Kadir Topbaş, projenin ikinci etabında 85-95 metrekarelik ve 10 yıl ödemeli sosyal konutların da yer alacağını açıkladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre,İstanbul Büyükşehir Belediyesi KİPTAŞ, Başakşehir’in en büyük projesi “Vaditepe Bahçeşehir”e start verdi. Açıklamada, mahalle kültürünü ve modern hayatın kent olgusunu yeniden yorumlayan projede az ve çok katlı bloklar birlikte yer alacağı belirtildi.

-PROJEDE FİYATLAR 250 BİN TL’DEN BAŞLIYOR-

Bahçeşehir’in göl manzarasına en hakim noktasında konumlandırılan Vaditepe projesi kapsamında 1+1’den 5+1’e kadar çeşitli tiplerde daireler yer aldığı belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi:
“284 dönüm arsa üzerinde yükselen Vaditepe, geniş peyzaj alanları, yürüyüş yolları ve modern sokaklarıyla ön plana çıkıyor. Projede 25 bin metrekarelik ticari alanın yanı sıra, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, fitness center, sauna, Türk hamamı, vitamin bar, dinlenme terasları, çocuk oyun alanları ve geniş yeşil alanlar yer alıyor. İlk etabı 24 ayda tamamlanacak projede fiyatlar 250 bin TL’den başlıyor.” (ANKA)
(MLT/ORH)


---------------------------------------------------------------------------------

Kadir Topbaş’dan Sosyal Konut Müjdesi ile Benzer Yazılar:

24 Ekim 2013 Saat : 11:19

Kadir Topbaş’dan Sosyal Konut Müjdesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–