Kadir Topbaş 650 TL taksitle ev geliyor

Kategori: - - 12:43

Kadir Topbaş 650 TL

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kadir Topbaş, yoksullara yönelik yapılacak 10 bin konutun fiyatını ve ödeme şartlarını açıkladı. Kadir Topbaş 650 TL
Yoksullara yönelik 10 bin konut projesinde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yoksullara yönelik yapılacak konutların 2+1 olacağını, fiyatlarının ise 96 bin TL olacağını söyledi. Ödeme koşulları noktasında konutların 120 ay vadeli olacağını belirten Topbaş, konutlardan almak isteyen vatandaşların ilk etapta 9 bin 300 TL peşinat ödeyeceğini ve 1 yıl sonra da 14 bin 400 TL’lik bir ara ödeme daha yapacaklarını dile getirdi.

Topbaş, konut sahiplerinin ilk 24 ay 665 TL taksit ödeyeceklerini, evlerine taşındıktan sonra ise 96 ay bin 120 TL daha ödeme yapacaklarını ifade etti. Topbaş, projenin içinde sosyal donatılar ve otoparkların yanı sıra 48 derslik bir okulun ve bin 500 kişilik de bir caminin bulunduğunu belirtti.

SAHTE İMZALI TEBLİGAT GÖNDERİYORLAR

Aldığı duyumlar çerçevesinde son günlerde sahte Kadir Topbaş imzasıyla ev sahiplerine ”Bu evleri boşaltın yıkım var” şeklinde sahte tebliğatların gönderildiğini de dile getiren Topbaş, bunun külliyen yalan olduğunu ve asla böyle bir durumun söz konusu olmayacağının altını çizerek kimsenin bu tarz kandırmacalara itibar etmemesi gerektiğini vurguladı.

Etiketler:, ,

Kadir Topbaş 650 TL taksitle ev geliyor için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. sevgi çobanoğlu  yorumladı. 20:20 - 20 / 03 / 2014:

    20 yıldır kirada oturuyorum çok bunaldım sizin sayenizde ev sahibi olmak. İstiyorum  istanbul büyük şehir. Belediye başkanı olarak başar diliyorum.

  2. nuran  yorumladı. 23:18 - 22 / 03 / 2014:

    allah aşkına kirada oturupta artı taksit ödemek helalinden kazanan için biraz zor çocuk masrafı bitmeyen zamlar faturalar kira ve taksitlerin üstüne taksit nasıl olacakmış aklım ermedide hani evin içine giripte ödesen hadi bi derece amaaan bıktım beee

Bir cevap yazın