İzmirli Fe Metal İstanbul’a konut yapacak

Kategori: - - 09:46

Fe Metal

İzmir’de Anatolia Park Evleri’ni inşa eden ve bir yandan da otelcilik faaliyetlerini sürdüren Fe Metal,şimdi de İstanbul’da projeler üretmek için kolları sıvadı. Butik inşaatlar yapmak isteyen firma arazi arıyor.
İNŞAATmalzemeleri satış faaliyetlerinden kazandığı tecrübeyi, 2000 yılından bu yana yaptığı inşaat projelerine aktaran Fe Metal, İzmir Çiğli’deki Anatolia Park Evleri’nin satışlarına devam ediyor. Şu ana kadar apartman, villa, iş yeri gibi projelere imza atan Fe Metal, Alaçatı’da inşa ettiği Viento Butik Otel’i ise nisan ayında hizmete açacak. Açılış için gün saydıklarını söyleyen Fe Metal Genel Müdürü Enver Dündar “Şu an inşaatını tamamlamak üzere olduğumuz Alaçatı Hotel Viento’yu 2014 yaz sezonunda hizmete sokmayı hedefliyoruz” dedi.

Butik projelerin peşinde Bugüne kadar bin 500’e yakın konut ürettiklerini anlatan Dündar “Artık İstanbul’da ciddi arazi arayışı içindeyiz. Merkezde arazi arıyoruz. 200 konuta kadar butik projeler yapmayı hedefliyoruz” diye konuştu. Fe Metal, inşaat malzemeleri satış faaliyetlerinden kazandığı tecrübesini ve kaliteli yönetim anlayışını 2000 yılından beri kendi yapmış olduğu inşaat projelerine aktararak, birçok projeye imza attı. Karşıyaka, Narlıdere, Çeşme ve Alçatatı’da villa ve apartman projeleri tamamladı. Fe Metal, şu an Çiğli’de inşa ettiği Anatolia Park Evleri’nin satışına devam ediyor ve Alaçatı Viento Butik Otel projelerinin yapımına devam ediyor. Star

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın