İstMarina Ofisleri için ön talep toplanıyor

Son Güncelleme: 9 Eylül 2015 - 7:52 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstMarina OfisKartalda Dap Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut işbirliği ile hayata geçirilmekte olan İstmarina projesinde yer alan ofisler için ön talep süreci başlıyor.

Dap Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO işbirliği ile Kartal sahilde inşa edilmekte olan İstmarina projesinde yer alan ofisler de satışa açılıyor. Ön talep sürecinin başladığı İstmarina ofislerinde metrekare brim fiyatı 6 bin 800 liradan başlıyor. Toplam 100 adet ofis ünitesinin bulunduğu İstmarina projesi “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçilmişti.

Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstMarina projesinde yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis bulunmakta olup proje tam donanımlı küçük bir şehir olarak yükselitor. 1+0’dan 5+1’e farklı tip ve alana sahip toplam 1463 üniteden meydana gelen konut alanındaki tüm rezidanslarda büyük terasların bulunduğu İstmarina projesi konumu ve konsepti ile benzersiz olarak gerçekleşiyor.


---------------------------------------------------------------------------------

İstMarina Ofisleri için ön talep toplanıyor ile Benzer Yazılar:

9 Eylül 2015 Saat : 7:52

İstMarina Ofisleri için ön talep toplanıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–