İstanbul Kayaşehir Batı Bölgesi Toki 2. Kısım Projesi

Kategori: - - 12:38

Kayaşehir Batı Bölgesi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan İstanbul Kayaşehir Batı Bölgesi Toki 2. kısım projesini hakkında
Sosyal konutların yer alacağı yeni projeler arasında bulunan Toki İstanbul Batı Bölgesi 2. kısım evleri detayları haberimizde. 06 Ekim 2021 Çarşamba 18:14 İstanbul Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 2. Kısım kapsamında inşa edilecek olan Toki İstanbul Batı Bölgesi 2. kısım evleri 2021 detaylarını sizler için araştırdık.

Toki İstanbul Batı Bölgesi 2. kısım evleri 2021 detayları şu şekilde; Uygun fiyatlı konutların yer alacağı İstanbul Kayabaşı Batı Bölgesi Toki 2. kısım projesinin ihalesi 13 Ekim 2021 tarihinde saat 11:30’da yapılacak. 725 konuttan oluşacak olan İstanbul Kayaşehir Batı Bölgesi Toki evleri 2021 projesi için çalışmalara ihale gerçekleştirilip sonuçlandıktan sonra başlanacak.

Türkiye’nin dört bir yanında konut üretimi yapan Toki imzası taşıyan Toki İstanbul Başakşehir Kayabaşı Batı Bölgesi 2021 projesi kapsamında 25 adet dükkan, altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapılacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan İstanbul Kayabaşı Batı Bölgesi Toki 2. kısım ihalesi e-ihale yöntemi ile gerçekleştirilecek.

Kayaşehir Batı Bölgesi Toki 2. kısım ihale detaylar. Toki İstanbul Batı Bölgesi 2. kısım evleri 2021 ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İstanbul Kayabaşı Batı Bölgesi Toki 2. kısım ihale detayları için tıklayınız.

Etiketler:, ,