İBB’den 4 ilçede 7 konut alanı satışı!

Son Güncelleme: 9 Eylül 2015 - 8:08 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

ibb konutİstanbul Büyükşehir Belediyesi yarın Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu ve Zeytinburnu’nda yer alan 7 arsayı satışa çıkarıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yarın 7 arsayı ihale ile satışa çıkarıyor. Söz konusu arsalar Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu ve Zeytinburnu’nda yer alıyor.
– Zeytinburnu arsası Nuripaşa Mahallesi, 60. Sokak’ta konumlandırılıyor. İhalesi yarın saat 13.00’te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane’de açık teklif usulü ile yapılacak. Arsanın toplam alanı 180 metrekare olarak belirlendi. Konut alanı olan arsanın toplam bedeli 738 bin TL olarak belirlendi.
– Sarıyer arsası İstinye (Ferahevler) Mahallesi, Serhat Sokak’ta konumlandırılıyor. İhalesi yarın saat 13.00’te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane’de açık teklif usulü ile yapılacak. Arsanın toplam alanı 1.530,22 metrekare olarak belirlendi. Konut alanı olan arsanın toplam bedeli 268 bin 905 TL olarak belirlendi.
– Beyoğlu arsası Sütlüce (Örnektepe) Mahallesi, Mercan Sokak’ta konumlandırılıyor. İhalesi yarın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane’de açık teklif usulü ile yapılacak. Arsanın toplam alanı 323 metrekare olarak belirlendi. Konut alanı olan arsanın toplam bedeli 423 bin 500 TL olarak belirlendi.

– Kağıthane arsası Merkez (Seyrantepe) Mahallesi, Duygu Sokak’ta konumlandırılıyor. İhalesi yarın saat 13.00’te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane’de açık teklif usulü ile yapılacak. Arsanın toplam alanı 191 metrekare olarak belirlendi. Konut alanı olan arsanın toplam bedeli 322 bin TL olarak belirlendi.
– Kağıthane arsası Talatpaşa Mahallesi, İlker Sokak’ta konumlandırılıyor. İhalesi yarın saat 13.00’te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane’de açık teklif usulü ile yapılacak. Arsanın toplam alanı 138 metrekare olarak belirlendi. Konut alanı olan arsanın toplam bedeli 276 bin TL olarak belirlendi.

– Kağıthane arsası Merkez (Yeşilce) Mahallesi, Barbaros Caddesi’nde konumlandırılıyor. İhalesi yarın saat 13.00’te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane’de açık teklif usulü ile yapılacak. Arsanın toplam alanı 100 metrekare olarak belirlendi. Konut alanı olan arsanın toplam bedeli 225 bin TL olarak belirlendi.
– Kağıthane arsası Merkez Mahallesi, Yunus Emre Caddesi’nde konumlandırılıyor. İhalesi yarın saat 13.00’te İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Encümen Salonu Saraçhane’de açık teklif usulü ile yapılacak. Arsanın toplam alanı 68 metrekare olarak belirlendi. Konut alanı olan arsanın toplam bedeli 340 bin TL olarak belirlendi.


---------------------------------------------------------------------------------

İBB’den 4 ilçede 7 konut alanı satışı! ile Benzer Yazılar:

9 Eylül 2015 Saat : 8:08

İBB’den 4 ilçede 7 konut alanı satışı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–