Evora projesinin yüzde 45’ini Sattı

Kategori: - - 13:40

En cazip konut Tuzla Evora

Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Ekim 2010da satışa çıkardıkları Samandıra’daki Evora projesinin yüzde 45’inin satıldığını söyledi

Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Ekim 2010da satışa çıkardıkları Samandıra’daki Evora projesinin yüzde 45’inin satıldığını söyledi.

Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım Ekim 2010 sonuna doğru satışa çıkardıkları Şamandıra bölgesindeki Evora projesinin öngörülen satış trendinde yoluna devam ettiğini söyledi.
Yüzde 45lik bir satış oranına ulaştıklarını kaydeden Durbakayım, “Satışa başlamadan önce taahhüt ettiğimiz ilk yüz dairede yüzde 5 ıskontolu satış kampanyasının etkisi önemli rol oynadı.

Tahmin ettiğimiz gibi gelen taleplerin büyük bölümü 1+1 tipi dairelerimize yönelik oldu. Satışlann yüzde 45’ini 1+1 tipi daireler oluşturdu. Gerçekleştirilen satışlarda dikkat çeken bir diğer nokta ise 3+1 tipi dairelere olan ilgiydi. Projenin tamamen yeşil alan içinde olması, sosyal tesis ve spor imkanları geniş ailelerin de ilgisini çekti. Satışların yüzde 22’si 3±1 dairelerden oldu” dedi. Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım’ın verdiği bilgiye göre, yüzde 1 peşinat ve 120 ay vade seçeneği sunulan Evora’da, değişen peşinat tutarına göre 48 aya kadar sıfır faiz seçeneği de sunuluyor.

Kira öder gibi taksit ödemek isteyenler ise 120 aya kadar değişen seçeneklerde, belirleyecekleri peşinata göre ortalama 538 TL’den başlayan taksit avantajlarını tercih edebiliyor.

UYGUN AİDATLAR

Yüzde 1 peşinat ve sıfır faiz imkanları ile satışa sunulan Evora projesinde 845 liradan başlayan peşinatlar gibi aidatlar da minimum seviyede olacak. Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik firmalarının amacının kar olmadığının altını çizen Umut Durbakayım “Bu iki firmamız, Teknik Yapı markasının müşterilerine verdiği güvenin devamını sağlamak ve müşteri memnuniyetini satış sonrasında da sürdürmek için kuruldu.
Firmalarımız, hizmetlerini oldukça düşük maliyetle kaliteden ödün vermeden yapıyor. Nitekim bu iki şirketin hizmet verdiği Uplife Park ve Dilman Tovvers projelerimizdeki aidat tutarları emsallerinin yüzde 25-30 daha aşağısındadır” açıklamasında bulundu.

Teknik Yapı’nın gerçekleştirdiği projelerdeki bir diğer farkın ise yine satış sonrasında sunulan hizmetler olduğunu vurgulayan Umut Durbakayım, “Hemen her projemizde insanların kendilerine vakit ayırabilmesine olanak sağlayacak hizmetleri veriyoruz. Temizlik hizmetinden, vale hizmetine kadar birçok hizmete insanların kendilerine zaman ayırmasını sağlıyoruz” dedi.

Etiketler:,

Bir yanıt yazın