Bulvar İstanbul Cadde Fiyatları

Kategori: - - 08:17

Bulvar İstanbul Cadde

Bulvar İstanbul Cadde Kayaşehir fiyat listesi dükkanların konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Açık artırma ile satışa çıkarılan projede başvurular 28 Kasım 2015 Cumartesi günü sona erecek. Bulvar İstanbul Cadde Fiyatları

24 adet dükkan, 1 adet cafe ve 1 adet kreş için açık artırma ihalesi 29 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek olan Bulvar İstanbul Cadde, Başakşehir Kayaşehir’de inşa ediliyor.

Bulvar İstanbul Cadde Kayaşehir fiyat listesi ticari ünitelerin planlarına bağlı olarak farklılık gösteriyor. Özkar ile Özülke İnşaat imzası ile yükselen projede başvurular www.bulvaristanbul.com.tr adresinden yapılabiliyor.

Başakşehir Bulvar İstanbul TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, metro durağına 1 kilometrelik mesafede hayata geçiriliyor. Projede 1.555 adet daire yer alıyor.

Bulvar İstanbul Cadde Kayaşehir’de GSM operatörü, restaurant, cafeler, giyim, market, kuaför, büyük mağazacılık ve eczane gibi sosyal donatı alanları mevcut.

Bulvar İstanbul Cadde Kayaşehir fiyat!
Teslimlerin 2016 yılınde gerçekleşmesi öngörülen Bulvar İstanbul Kayaşehir’de cadde dükkanları fiyatları 850 bin TL’den, konut fiyatları 769 bin TL’den başlıyor.

Bulvar İstanbul Cadde adres: Atatürk Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir – İstanbul

Bulvar İstanbul Başakşehir satış ofisi
Telefon: 444 66 10
Web: www.bulvaristanbul.com.tr

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın