Bizim Evler 7’ye talep patlaması

Kategori: - - 08:11

Bizim Evler 7

İhlas Yapı A.Ş’nin Ispartakule’deki en yeni projesi Bizim Evler 7 ’de talep patlaması yaşandı.

Satışa çıktığı gün yüzde ellisi satılan projeye yatırımcılardan ilgi devam ederken, bölgedeki Bizim Evler markalı projeler de Ispartakule’yi gayrimenkul yatırımında zirveye taşıyor.

Kısa süre önce markalı konut projelerinden Bizim Evler 7’yi satışa çıkaran İhlas Yapı’ya yatırımcının yoğun ilgisi devam ediyor. Bizim Evler markasının tüm ayrıcalıklarını taşıyan Bizim Evler 7’de konutun yanı sıra ayrıca 43 ticari ünite yer alıyor. Dairelerin hızla sahiplerini bulduğu projede fiyatlar ise 404 bin TL’den başlıyor.

Hayata geçirdiği her projede vatandaşa kalite ve güven sunan İhlas Yapı, Bizim Evler 7 projesiyle Ispartakule’yi zirveye taşıdı. Projenin yarısının satıldığı Ispartakule Bölgesinde ki Bizim Evler 7, yatırımcının ilk tercih ettiği proje oldu. İhlas Yapının şu ana kadar sayısız konut yaptığını belirten vatandaşlar, Bizim Evler’in 1’den 7’ye kadar proje geliştirmesinde kalite ve güvenin yattığını kaydettiler.

DENİZ VE GÖL MANZARASI HAKİM BİR NOKTADA YÜKSELİYOR

Bizim Evler 7, konumu itibariyle panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne hakim bir manzaraya sahip. Bizim Evler 7’de daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca proje kapsamında, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark konforu sunularak, yeşil alana daha fazla yer veriliyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları ile tenis kortu bulunuyor. Projede; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekanları, yürüyüş yolları ve kameriyeler komşuların çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

KANAL İSTANBUL’UN KOMŞUSU

İnşaatları devam eden; Mecidiyeköy – Ispartakule metrosu, Kuzey Marmara Otoyolu, 3.Köprü bağlantı yolları, yenilenen banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergahı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin lokasyonunda yer alması, “Yeni Şehir” olarak lanse edilen Ispartakule’yi kazanç ve cazibe merkezi haline getiriyor.

METRO HATTINA YÜRÜME MESAFESİNDE

Geçtiğimiz günlerde, çalışmaları başlayan Metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından da avantajlı bir noktada yer alıyor.

Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey – Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.

TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimlerinin ise 2017 içerisinde yapılması hedefleniyor.

BİZİM EVLER YATIRIMCISINA KAZANDIRIYOR

Tüm projelerinde yatırımcısına kazandıran İhlas Yapı, inşaatı devam eden Bizim Evler 6 projesinde de 1,5 yılda yüzde elli kazandırdı. Kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik ve modern yaşamın tüm ihtiyaçları proje ve daire planlarında yer alıyor. Tüm dairelerde iki banyo, birçok dairede çamaşır odası, giyinme odası, bazı dairelerde ise özel teraslar bulunuyor. Bizim Evler markasını tercih ettiren bir diğer nokta ise teslim sonrası hizmetler. Piyasadaki en uygun aidatlardan işletilen Bizim Evler sitelerinde sosyal tesisler, aidatlara dahil olarak site sakinlerine hizmet veriyor.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın