Başkan Yazıcı’dan TOKİ Konutları’na 2 Müjde

Kategori: - - 09:20

Şadi Yazıcı

Tuzla Belediyesi, bu yılki en geniş katılımlı sokak iftarını TOKİ Konutları’nda düzenledi. 6.000 kişilik sokak iftarında konuşan Başkan Dr. Şadi Yazıcı, 2 müjdeli haber verdi:

TOKİ Konutları’nda Aydınlı TOKİ Kültür Merkezi’nin planlaması tamamlandı. İETT Garajı ile ilgili çalışmalar devam ediyor.
Tuzla Belediyesi, Aydınlı Mahallesi TOKİ Konutları’nda 6.000 kişilik sokak iftarı düzenledi. TOKİ Tuzla Aydınlı Konutları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin kadın yöneticileri, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı bir buket çiçekle karşıladı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, iftar öncesi site sakinlerini selamladı.

Başkan Yazıcı’dan 2 Müjdeli Haber
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi’nin TOKİ Konutları’nda yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Konutların genel ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Başkan Yazıcı, “Biz Tuzla’mızın her noktasını nasıl daha iyi bir noktaya getirmeye çalışıyorsak bu bölgede de bunu gerçekleştirebilmek için çalışıyoruz” mesajını verdi.

Yerel seçimlerde Aydınlı TOKİ Kültür Merkezi kurma sözü verdiklerini hatırlatan Başkan Yazıcı, gelinen son aşamayı şu şekilde açıkladı: “TOKİ Konutları’nda yaşayanların da bütün etkinliklere daha aktif olarak katılabilmesi için imkanlarımızı seferber ediyoruz. Sosyal kültürel faaliyetlerimizi yapacak mekanlar oluşturmayı amaçladık. TOKİ Konutları’na yapacağımız sosyal kültürel tesis alanını planladık”
Başkan Yazıcı, bir diğer müjdesinde ise TOKİ Konutları yanına İETT garajı kurulacağını açıkladı. Başkan Yazıcı, “TOKİ Konutları’nda yaşayanların özellikle ulaşımının kolaylaşması, TOKİ’ye ulaşımın rahatlaması açısından bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Çöp depolama alanı yanında rehabilite edilen kısımda İETT garajı kurulacak. TOKİ Konutları’nda yaşayanlar hem Tuzla merkezine ulaşımda hem de İstanbul’un diğer ilçelerine ulaşım konusunda rahat bir nefes alacak. Proje iyi bir noktaya geldi” dedi. http://www.tuzla.bel.tr/

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın