Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları satışa çıkıyor

Kategori: - - 12:29

Başakşehir Merkez Çarşı

Ticari gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere İstanbul Başakşehir’de yeni bir fırsat kapısı aralanıyor.
Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro İnşaat ve Akyapı tarafından hayata geçirilen Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları satışa çıkıyor.

Emlak Konut’un tarihi kampanyası çerçevesinde Başakşehir Merkez Çarşı’daki cadde ve dükkan mağazaları, 10 yıl vadeyle ister TÜFE’yle, ister yüzde 0.70 sabit faiz ile satılıyor. Fiyatların 150 bin liradan Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları hakkında 444 61 71 numaralı telefonu arayarak ve www.basaksehirmerkezcarsi.com adresini ziyaret ederek detaylı bilgi almak mümkün.

BAŞAKŞEHİR MERKEZ ÇARŞI

Başakşehir Merkez Çarşı, Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı olan Başakşehir Merkez’deki cadde dükkan ve mağazalarından oluşuyor. Her ayrıntısı titizlikle planlanan meydanda yer alan Başakşehir Merkez Çarşı, karşısında hastane, solunda şehir parkı, sağında meydan, önünde tramvay durağı yer alan dört yanı mamur bir kazanç kapısı olarak inşa ediliyor.

252 cadde dükkan ve mağazasının yer aldığı Başakşehir Merkez Çarşı, metro, tramvay, havaray gibi toplu taşıma olanakları, resmi kurum alanları, botanik şehir parkı, kent meydanı, hastane, sağlık kent gibi Türkiye’nin vizyon projelerine komşu konumuyla her gün onbinlerce kişiye hizmet verecek şekilde dizayn edilerek konumlandırıldı.

 

Başakşehir Merkez Çarşı; başta Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası markalar olmak üzere, aktif şubelere sahip olan 25 banka, binlerce restoran, kafeler, teknoloji marketler, binlerce hazır giyim mağazası, eczaneler, sağlık sektörü tedarikçileri, marketler ve meydan çevresinde yaşayacak bir milyon kişiye ulaşmak isteyen tüm sektörler için yeni bir cazibe merkezi olacak.

Başakşehir Merkez Çarşı, benzersiz konumu ve sunduğu olanaklarla yerli – yabancı onlarca markanın yer almak istediği en yeni yaşam ve alışveriş merkezi olarak inşa ediliyor.

372 BİN METREKARELİK ŞEHİR PARKIBaşakşehir Merkez’deki Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Başakşehir Merkez Çarşı, 1 milyonluk şehrin çekirdeğinde yer alıyor.Başakşehir Merkez Çarşı, Türkiye’de ilk defa kamu kurumlarını tek bir merkezde toplayan kent meydanındaki tek ticari ünite olma özelliğini taşıyor.Başakşehir Merkez Çarşı’nın, çevresindeki resmi kurum alanlarının yanı sıra; 372 bin metrekare büyüklüğüyle Türkiye’nin en büyük şehir parkı, 8 ihtisas hastanesini içinde barındıran Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sağlık tesisi olan İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, metro, tramvay, binlerce araçlık otopark ve 3. Köprü bağlantı yolu ile Türkiye’nin en hareketli lokasyonlarından biri olması bekleniyor.

BAŞAKŞEHİR MERKEZ ÇARŞI’NIN AVANTAJLARI

Her gün yüzbinlerce tüketiciye hizmet verecek olan Başakşehir Merkez Çarşı, yerli yabancı tüm işletmeler için kazancın adresi olacak. Her sektör için farklı fırsatlar barındıran Başakşehir Merkez Çarşı, özellikleriyle işletme sahiplerine ve yatırımcılara cazip avantajlar sunuyor. Tüm sosyal ihtiyaçların tek bir merkezde karşılanabildiği Türkiye’nin ilk planlı örnek kent meydanındaki Başakşehir Merkez Çarşı, ayrıcalıklarıyla emsalsiz bir yatırım fırsatı olarak yükseliyor.Taksim Meydanı’nın iki katı büyüklüğü
Türkiye’de ilk defa 65 bin metrekarelik meydanında bir arada inşa edilen resmi kurumlara komşusu konumu
Yüzbinlerce kişinin buluşma noktası olması
Oluşturduğu ziyaretçi potansiyeliyle ticari bir merkez olması
3. Çevreyolu Kavşağı üzerindeki emsalsiz konumu
Her noktadan rahatça ulaşılabilmesine olanak sunan toplu taşıma olanakları
3.000 sağlık personeliyle günde 80.000 kişiye hizmet verecek Sağlık Kent’e yakınlığı
372.000 m²’lik şehir parkındaki ve çevresindeki örnek donatılarıyla sosyal ve kültürel bir buluşma noktası olması

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın