Başakşehir Kayaşehir konut projeleri

Kategori: - - 11:25

Başakşehir Konut Projesi

İstanbul’un yeni gelişim bölgelerinden Başakşehir Kayaşehir’de adeta Emlak Konut GYO öncülüğünde yeni bir şehir inşa ediliyor.

Önümüzdeki 10 yılda bölge nüfusunun üç katına çıkacağı öngörülüyor. Bölgede bir çoğu Emlak Konut güvencesinde 20’ye yakın büyük ölçekli konut projesinin yapımına devam ediliyor. Başakşehir’in en önemli avantajlarından biri İstanbul’un büyük ölçekli kamu yatırımlarının da merkezi olması. 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Şehir Hastanesi, Sağlık Kent, Kent Parkı ve Kanal İstanbul projeleri Başakşehir Kayabaşı’nı bir bölgesel merkez haline getiriyor. Başakşehir’in bir diğer avantajı da, altyapısı tamamlanmış olması ve planlı gelişmesi.


2016 Konut Projeleri


En çok kazandıran ilçe

Başakşehir-Kayaşehir bölgesinde markalı konut metrekare fiyatları 3 bin 500-4 bin 500 lira seviyelerinden başlıyor. Başakşehir 2015 yılında konut fiyat artışında yüzde 28’lik artışla en çok kazandıran 3’ncü ilçe oldu. OtogarBağcüar-Başakşehir-Olimpiyatköy metrosuyla ulaşımın daha kolay hale geldiği bölgede yeni gelişim alanları da öne çıkıyor. Yeni bölge Bahçekent Kayaşehir ve Kayabaşı’ndan sonra Bahçekent adı verilen bölgede konut gelişim alanı olarak belirlendi.

20 bin konutun inşa edileceği Bahçekent Flora, Avrupark Bahçekent ve Bahçekent Emlak Konutları bölgede hareketin fitilini ateşledi. Posta

Nidapark Başakşehir Tahincioğlu

Nidapark Kayaşehir Tahincioğlu

Avrupa Konutları Başakşehir Artaş İnşaat

Evvel İstanbul EYG Grup-İntaya

Adım İstanbul EYG Grup-İntaya

Park Mavera 2 Makro

Bulvar İstanbul Özkar-Özülke

Vadişehir Irmak-Çolakoğlu-Bordo

Vadi Yaka FuzulGrup

Vaditepe Kiptaş

Bahçekent Flora İZKA-Sitar-Dağ

Avrupark Cihan İnşaat

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın