Başakşehir Evlerine 25 Bin Başvuru oldu

Kategori: - - 10:03

emlak konut yabancıya konut

Emlak Konut GYO’nun talep toplama yöntemiyle satışa sunduğu Kayaşehir’de Emlak Konut Başakşehir Evlerine rekor talep geldi. 30 Eylül tarihinde başvuruların tamamlandığı ve 1000 konutun kurayla sahibini bulacağı projeye 25 bin 256 rekor talep geldi. Kura çekimi, 6 Ekim 2013 Pazar günü saat 10.00’da Küçükçekmece Arenamega Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Başakşehir ilçesi Kayabaşı mahallesindeki proje, 478 bin 157 metrekareyi aşan inşaat alanına sahip. Başakşehir Evleri projesinde çeşitli büyüklükteki konutların yanında ticari üniteler ve bir adet ilköğretim okulu da yer alıyor.

Gelen yüksek talebi değerlendiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, konut alıcılarının Emlak Konut markası, uygun taksit ve peşinat anlayışını göz önünde bulundurarak yoğun ilgi gösterdiklerini söyledi. Emlak Konut’un sadece konut üretmediğini, yaşanabilir yeni kentleri ortaya çıkardığını anlatan Murat Kurum, Başakşehir Evleri’nin de geleceğin yaşam anlayışına, geleceğin kentlerine model oluşturacağına inandıklarını açıkladı.
Gelen talebin yeni nesil kent anlayışının kabul gördüğüne bir işaret olduğunu ifade eden Murat Kurum “Aynı zamanda bugün eğer 25 bin kişi aynı anda ev sahibi olabilmek için talep gösterebiliyorsa, bu Türkiye’nin geleceğine ve ekonomi yönetimine duyulan güvenin de bir simgesidir” dedi.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın