Avlu Kurtköy konut projesi satışa çıktı

Kategori: - - 07:29

Avlu Kurtköy konut projesi

Avlu Kurtköy, İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri, Erguvan İnşaat & Demirbaş Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Avlu Kurtköy projesi düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıktı. Avlu Kurtköy projesinde lansmana özel 189 Bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlar ile satışa sunuldu.

Kurtköy’de inşa ettiği özel projeleri ile gündemden düşmeyen Erguvan İnşaat ile Demirbaş Yapı tarafından ortaklaşa inşa edilecek olan Avlu Kurtköy projesi satışlarına başlandı.istanbultokikonutlari.com

Yaklaşık 2 aydır ön talep topladığı Avlu Kurtköy projesi basın lansmanı ile satışı için düğmeye basılmış oldu. “Kurtköy’ün Avlu’su” sloganı ile yola çıkan Avlu Kurtköy projesi kapsamında yer alan daireler 189 Bin TL lansmana özel fiyatla satışa çıktı. Avlu Kurtköy, rakip projelere göre yüzde 25 fiyat avantajı ile ön plana çıkıyor.
132 konut ve 1 ticari birimden meydana gelen ve Kurtköy’ün en değerli bölgesinde hayata geçirilecek olan Avlu Kurtköy konut projesi 7200 metrekare arsa alanı üzerinde toplamda 19 bin metrekare inşaat, 450 metrekare sosyal tesis, 3000 metrekare yeşil alan ve 1300 metrekare ticari alana sahip.

Avlu Kurtköy Projesinde 1+1’lerin alanları 64 ila 68 metrekare; 2+1’lerin alanları 90 ila 130 metrekare; 3+1’lerin alanları ise 133 ila 163 metrekare arasında değişiyor. Avlu Kurtköy’de balkon metrekareleri 7, bahçe metrekareleri ise 15 ila 80 arasında farklılık gösteriyor.

Sabiha Gökçen’e 1,7 km uzaklıkta olan Avlu Kurtköy, sosyal alanlarında çok amaçlı spor salonu, açık havuz, kapalı otopark ve kafe yer alacak.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın