Ataşehir’in Yeni Projesi

Kategori: - - 07:21

Ataşehir Yeni Projesi

TeamFores Mimarlık tarafından Ataşehir‘de hayata geçecek olan DRS Loft ve Rezidans’da 141 adet, 1+1, 2+1 ve loft daire tiplerinden oluşuyor.Mimar Serter Karataban’ın kurucusu olduğu TeamFores Mimarlık tarafından tasarlanan DRS Loft ve Rezidans projesi Ataşehir’de yerli ve yabancı yöneticilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

18 katlı olarak yükselen DRS Loft ve Rezidans Finanskent’e ve hemen aşağısından geçen TEM otoyolu 2. köprü bağlantısına karşı yükseliyor.

ilk önce ofis olarak tasarlanan DRS Loft ve Rezidans, daha sonra çevredeki ihtiyaçların ve taleplerin yeniden değerlendirilmesi sonucunda konut bloğuna dönüştürülmüş. 22 bin 383 metrekare inşaat alanına sahip olan proje e toplam 141 adet, 1+1, 2+1 ve loft daire tiplerinden oluşuyor.

Marmara Denizi manzarasıyla fark yaratan proje basit aks şeması sayesinde kişiselleştirilebilen koridorlar aynı zamanda kullanıcılar için sosyal/ortak alanlara dönüşebiliyor. Bu aks şeması, birden çok evin birleştirilmesine de imkan vererek, daha geniş konut ihtiyacı duyanlara olanak sağlıyor.

DRS Loft ve Rezidans projesinde oyun odaları, profesyonel olarak idare edilecek 200 metrekare spor salonu, her daireye özel kapalı depolama alanı gibi olanaklar mevcut.

DRS Loft ve Rezidans Ümraniye ve Ataşehir arasında gelişmekte olan finans bölgesinin üst düzey konut ihtiyacını da karşılamayı hedefliyor.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın