Arterium Alışveriş Caddesi, 27 Ocak’ta görücüye çıkıyor!

Son Güncelleme: 20 Ocak 2012 - 1:33 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Cadde mağazacılığının sıcaklığını, AVM konforuyla birleştiren Arterium Alışveriş Caddesi lansman toplantısı 27 Ocak 2012 Cuma günü, saat 10’da The Ritz Carlton’da yapılacak

Cathay Gayrimenkul tarafından inşa edilecek olan Arterium Alışveriş Caddesi, İstanbul’un sistematik ilk alışveriş caddesi olma özelliği taşıyor. Arterium AVC, 200 bine yakın nüfusuyla büyük bir pazar olan Başakşehir’e ticari açıdan hak ettiği dinamizmi getiriyor.

Cadde mağazacılığının sıcaklığını, AVM konforuyla birleştiren Arterium Alışveriş Caddesi lansman toplantısı 27 Ocak 2012 Cuma günü, saat 10’da The Ritz Carlton’da yapılacak.

Cathay Garyimenkul, sizi alışverişte yepyeni bir merkez konsepti ve benzersiz kazanç fırsatıyla yanıştırıyor. Yeni konseptn adı Alışveriş Caddesi. Başakşehir’deki özel ismi ise, Arterium. Her bir bölüm kesişen ana arterler üzerinde.

Arterium Alışveriş Caddesi kısaca şöyle tanımlanıyor;

AVM’nin sistematiği + şehir çarşısının sıcaklığı. Otoparktan shopmix’e sinemadan kafeteryaya AVM’lerin belli başklı özellikleri açık alan unsuruyle birleşiyor. AVM ile çarşı sentezi, yeni bir kimlik yaratıyor. Arterium; tüketiciyi kapalı yalıtılmış alanlara hapsetmiyor. Mağazaların her biri caddeye cepheli, cadde girişli… Shop’lar gerçekten shop, cornerlar gerçekten corner.

http://www.arterium.com.tr/
0212 485 98 00


---------------------------------------------------------------------------------

Arterium Alışveriş Caddesi, 27 Ocak’ta görücüye çıkıyor! ile Benzer Yazılar:

20 Ocak 2012 Saat : 1:33

Arterium Alışveriş Caddesi, 27 Ocak’ta görücüye çıkıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–