Akpınar TOKİ’de sorunlar devam ediyor!

Kategori: - - 08:32

akpınar Toki

Akpınar TOKİ Konutlarında yaşayan site sakinleri, site yönetimi ve bölgedeki ulaşımla ilgili şikâyetlerini dile getirerek sorunların bir an önce çözüme kavuşturulmasını istedi.
İzmit Akpınar TOKİ Konutları sakinleri, daha önce konutlarında doğalgaz bağlantısı olmamasını protesto etmiş ve konutlara doğalgaz bağlatılarak ısınma sorununa çözüm bulunmuştu. Aynı konutlarda yine çöp sıkıntısı, kar ve yağmur yağışı sonrası yolların ulaşıma kapanması da gündeme gelmişti.

ŞİKAYETTE BULUNDU

Site sakinleri konutlarda ve bölgedeki sağlık ocağında doğalgazlı ısınma sistemlerinin çalıştırılmadığını dile getirerek konuyla ilgili şikâyette bulundu. Akpınar Konutları 3. Ada yönetiminden şikâyetçi olan bir site sakini, blok yöneticisi ile yaptığı görüşmede; ‘Neden doğalgaz çalışmıyor?’ sorusu üzerine ‘Paralar yattı ama İZGAZ’da görünmüyor’ şeklinde cevap aldı. Sakinler bölgede ulaşım sıkıntısının olduğunu ve hiçbir belediye aracının bölgeye uğramadığını da dile getirdi. Site sakinleri, yetkililerden ısınma ve ulaşım sorunlarının bir önce düzeltilmesini talep etti.
http://www.kocaeligazetesi.com.tr/akpinar-tokide-sorunlar-bitmiyor-656794h.htm

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın