KİPTAŞ Locamahal’de 36 ay sıfır faiz fırsatı!

KİPTAŞ, Zeytinburnu’nda 450 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirdiği Locamahal Veliefendi projesiyle yatırımcılara ödeme fırsatları sunuyor.

11 Kasım 2017
bosluk

Kiptaş Locamahal Konutları Satışa Başladı

Etiketler:

Zeytinburnunda hayata geçirilen Locamahal projesi Veliefendi hipodromuna ve Zeytinburnu sahile yürüme mesafesinde KİPTAŞ güvencesi ile yükseliyor.

26 Ağustos 2017
bosluk

Emlak Konut’tan 5 Yeni Proje

Yılın ilk çeyreğinde satış rekorları kırarak sektöre yön veren Emlak Konut GYO 5 dev proje için ihaleye çıkıyor.

12 Mayıs 2017
bosluk

TOKİ dev projesi iptal edildi

Etiketler: ,,

TOKİ ZeytinburnuZEYTİNBURNU sahilinde bulunan eski Tank Bakım Fabrikası’nın arazisini konut, ticaret ve turizm alanına çeviren imar planları İstanbul 5. İdare Mahkemesi tarafından oybirliği ile iptal edildi.

20 Nisan 2017
bosluk

Zeytinburnu’nda kentsel dönüşümde takas dönemi

Zeytinburnu kentsel dönüşümZEYTİNBURNU nüfusunun yaklaşık yarısının ikamet ettiği Çırpıcı, Veliefendi, Sümer, Yeşiltepe, Seyitnizam, Nuripaşa mahallelerinde, kentsel dönüşüm projelerinde evleri yıkılacak vatandaşla, TOKİ arasında ev takası yapılacak.

11 Şubat 2017
bosluk

TOKİ Zeytinburnu’nda Dev Proje

Toki ZeytinburnuZeytinburnu’nda askeri lojmanların yerine, Türkiye’de ilk olacağı belirtilen 90 bin metrekarelik “Millet Bahçesi” hayata geçirilecek.

8 Kasım 2016
bosluk

Kazlıçeşme Arazisi “Büyükyalı projesi” yapılacak

BüyükyalıKazlıçeşme’de 4.2 milyar liralık gelir hedefiyle yükselecek Büyükyalı projesinin detayları belli oldu. Konut, otel, ofis ve ticari ünitelerde yaklaşık 1.800 birim bulunacak, 5.500 kişi yaşayacak.

7 Aralık 2015
bosluk

Zeytinburnu’nda askeri alan imara açılıyor!

zeytinburnu arsaZeytinburnu Beştelsiz Mahallesi’ndeki çoğunluğu yeşil alan olan 107 bin metrekarelik askeri alanın yaklaşık yüzde 30’u imara açılacak.

12 Eylül 2015
bosluk

İBB’den 4 ilçede 7 konut alanı satışı!

ibb konutİstanbul Büyükşehir Belediyesi yarın Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu ve Zeytinburnu’nda yer alan 7 arsayı satışa çıkarıyor.

9 Eylül 2015
bosluk

İstanbul’da denize nazır askeri araziye otel izni çıktı

zeytinburnuTOKİ’nin askeriyeden devraldığı Zeytinburnu sahilindeki 128 dönüm araziye turizm ve ticaret izni çıktı. Yapılacak binalar 70 metreyi geçemeyecek.

9 Aralık 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–