Toki 2018 Ocak-Haziran Taksit Zam Oranları

Toki 2018 Ocak-Haziran Taksit Zam OranlarıToki Konutları 2018 yılı taksit zam olanları birinci altı aylık dönemde, geri ödemelere aşağıda belirtilen endeksler uygulanacaktır.

18 Ocak 2018
bosluk

Kira artış oranı belli oldu

Devletin kira geliriAralık ayında kira sözleşmesi yapanlar için zam oranı belli oldu. TÜİK tarafından açıklanan Kasım ayı enflasyon verilerine göre 2017 Aralık ayı kira zam oranı yüzde 15,38 olarak belirlendi.

5 Aralık 2017
bosluk

Emlak vergisine yeni düzen

Emlak vergisi ödemeleriBaşbakan Yıldırım’ın “Bazı belediyeler emlak vergi değerlerini astronomik artırdılar, yüzde 3 bin. Böyle bir şey yok ki memlekette, bu vatandaşa zulümdür” diyerek isyan ettiği emlak vergilerine yeni düzen getirildi.

16 Kasım 2017
bosluk

Toki Konut Taksitleri Zamlandı

Toki ZamToki 2017 yılı birinci altı aylık dönemde konutlara zam yaptı. Toki Kayaşehir Konutlarında da aşağıdaki oranlar geçerli olacaktır.

4 Ocak 2017
bosluk

Ev Sahibi Kiraya En Çok Ne Kadar Zam Yapabilir?

ev sahibiKiracıysanız ve kira sözleşmenizi geçtiğimiz yıl Aralık ayında yaptıysanız bu ay kiranıza zam gelecek anlamına geliyor.

9 Aralık 2016
bosluk

Memura temmuz zammı

memur zammıOcakta zam ve enflasyon farkı alan memurlar temmuz ayını bekliyor. 5 aylık enflasyon açıklandı. Ocak’ta zam ve enflasyon farkı alan memurlar ve emekliler, şimdi de temmuz ayını bekliyor.

4 Haziran 2016
bosluk

Toki Taksitleri Ne Kadar Zamlandı?

Toki Taksitleri2016 yılı birinci altı aylık dönemde, geri ödemelere aşağıda belirtilen endeksler uygulanacaktır.

18 Ocak 2016
bosluk

TOKİ taksitlerine zam geldi

TOKİ taksitleriTOKİ taksitlendirmeleri memur maaş artış oranı ve ÜFE, TÜFE’ye göre gerçekleştiriyor

7 Temmuz 2015
bosluk

Konut kiraları zamlandı

Etiketler: ,,

kiralar zamlandıKentsel dönüşümle birlikte oturduğu evden olan binlerce aileye aşırı yüksek fiyatlardan ötürü konut alma hayalini erteleyenler ve Suriyeli göçmenler de eklenince olan kira fiyatlarına oldu.

7 Mart 2015
bosluk

Kur, Konut Zammına Neden Oldu

konutAralık ayında 2.20 TL iken geçtiğimiz hafta 2.51’e kadar çıkan dolardaki artışın konut fiyatlarına zam olarak yansıması bekleniyor.

18 Şubat 2015
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–