Gurbetçiye KDV’siz konut satışı başladı

Yabancılar ile 6 aydan daha fazla yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları, ilk kez aldıkları iş yeri ve konutta, Katma Değer Vergisi (KDV) ödemeyecek

6 Mayıs 2017
bosluk

Emlak Konut Projelerini Azerbaycan’a Taşıdı

Emlak KonutTürkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO, bu yıl ikincisi düzenlenen Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılarak İstanbul ve Türkiye’deki yatırım fırsatlarını anlattı.

24 Kasım 2016
bosluk

TOKİ Suudi Arabistan’daki 250 Bin Konuta Talip

Başbakan Ahmet DavutoğluLondra ve Davos’un ardından Riyad’da da yatırımcılarla buluşarak Türkiye’ye davet eden Davutoğlu, “Suudi Arabistan’da yapılacak konut projelerinde ciddi bir işbirliği içine girebiliriz” dedi.

2 Şubat 2016
bosluk

Pakistan, TOKİ’den destek istedi

toki pakistanPakistan, yapılması planlanan 4,5 milyon konut inşası için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nden teknik destek ve tecrübe paylaşımı istedi.

1 Şubat 2016
bosluk

Müteahhitler yurt dışına TOKİ ile açılacak

MüteahhitlerTOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, kısa ve orta vade içinde TOKİ’nin bir çatı örgüt olarak inşaat sektörünün yurtdışına açılmasına öncülük etmek istediklerini belirtti.

16 Ocak 2016
bosluk

Arabistan 2 milyon konut istiyor

toki başkanıTOKİ’ye 90 ülkeden işbirliği talebi geldi. Yurt dışında çatı kuruluş olacaklarını Başkan Turan, “Suudi Arabistan’dan 2 milyonluk konut teklifi aldık.

28 Aralık 2015
bosluk

Toki’de Yeni Hedef; Yur dışı

toki yurtdışı hedefiTOKİ yeni dönemde gözünü yurt dışı işlerine dikti. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye dışında yeni rota olarak yurt dışı işlerine önem vermeye başladı, çıtasını yükseltti.

6 Nisan 2015
bosluk

TOKİ modeli Moğolistan’da

toki moğalistan'daTürk işadamları, Moğolistan’da nüfusun yarısının yaşadığı başkent Ulanbatur için TOKİ modelini önerdi. İnşaat Bakanı Damdin Enkhbold, TOKİ benzeri projeye ihtiyaçları olduğunu belirterek, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

27 Aralık 2014
bosluk

TOKİ’nin Son Konukları İsveç’ten

toki konukları isveçToplu konut alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle dünya çapında bir başarıya imza atan TOKİ’nin yurt dışından son konukları İsveç’tendi.

22 Kasım 2014
bosluk

Toki, Yurtdışı projelerine imzasını atsın

Burhan ÖzdemirMÜSİAD, inşaat sektörünün yurt dışından daha fazla pay alabilmesi için TOKİ’nin doğrudan devreye girmesini istedi.

8 Temmuz 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–