TOKİ Bursa’ya modern bir şehir kuracak

Etiketler: ,

Büyükorhan ilçesiBursa’nın Büyükorhan ilçesinde çamlığın içinde yer alan eski çöplük alanına toplu konut inşa edilecek. Belediye ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ortaklaşa yapılacak toplu konut inşaatı için müracaatlar alınmaya başladı.

2 Aralık 2016
bosluk

3. İstanbul Başakşehir projesi nerede?

3. İstanbul ProjesiŞubat 2019 teslim edilmesi planlanan 3.İstanbul Başakşehir projesi tam olarak nerede yapılması planlanmaktadır.

4 Ağustos 2016
bosluk

Yeni Esenler Şehri için Kiptaş ile protokol imzalandı

yeni esenlerKentsel dönüşümle inşa edilecek Esenler Yeni Şehir Projesi için Kiptaş ile protokol imzalandı. Arazi çalışmalarına başlayan Kiptaş, projeyi 29 Ekim 2023’te tamamlamayı hedefliyor
Milli Savunma Bakanlığı ile Esenler Belediyesi arasında imzalanan protokol doğrultusunda hayata geçirilecek Yeni Esenler ile ilgili çalışmalar aralıksız devam ediyor.

10 Haziran 2016
bosluk

TOKİ İstanbul Akıllı Şehir Kongre ve Fuarında yer alacak

Akıllı Şehir KongresiTOKİ Haziran ayında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek Smart City Expo İstanbul (İstanbul Akıllı Şehir Kongre ve Fuarı)fuarında yer alacak.

30 Mayıs 2016
bosluk

Dünyanın tek ‘Akıllı şehircilik’ fuarı İstanbul’da

Akıllı şehircilik FuarıYenilikçi, çevre dostu daha yaşanabilir kentler üzerine yapılan çalışmaların değerlendirileceği, akıllı şehir alanında proje üreten yatırımcıları bir araya getirecek.

4 Mayıs 2016
bosluk

TOKİ’den İstanbul’a yeni proje!

Istanbul'a yeni projeİstanbul’da konut talebi günden güne artıyor. Toplu Konut İdaresinin bu yılki hedefi Türkiye genelinde 60 bin konut.

15 Şubat 2016
bosluk

TOKİ’den Doğu’ya 43 bin yeni konut

doğuya yeni konutTOKİ Başkanı M. Ergün Turan, “Diyarbakır’da 8 bin, Mardin’de 2 bin, Batman’da 3 bin, Şanlıurfa’da 10 bin, Gaziantep’te 20 bin konutu hayata geçireceğiz” dedi.

25 Ocak 2016
bosluk

TOKİ konut değil şehirler de inşa edecek

toki şehirlerTOKİ Başkanı Turan: Artık TOKİ sadece konut değil, master planlı büyük yerleşim projeleri hayata geçiriyor.

16 Ocak 2016
bosluk

2016 yılında yepyeni şehirler geliyor

2016 yılında yeni şehirBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan özel bir televizyonun canlı yayınında açıklamalar yaptı.

7 Kasım 2015
bosluk

İstanbul’un içinde yepyeni bir şehir!

İstanbul’un içinde bir şehirEmlak konut Evora İstanbul Evleri’nin pazarlamasını, açtığı Toki Emlak konut satış ofisinde gerçekleştiriyor. 60 bin TL ile hazır, bitmiş, havuzlu, kapalı otaparklı, lüks dairelere sahip olmak mümkün!

2 Haziran 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–