Depremzedeler böyle mağdur oluyor!

Depremzede mağduruVan’da TOKİ tarafından depremzedeler için yapılan konutlardan 16 bloğun İl Jandarma Komutanlığı’ndan sonra İl Emniyet Müdürlüğü’ne de verildiği ortaya çıktı.

11 Kasım 2015
bosluk

ihh ve ııco’dan van’daki ailelere konut

İHH ve IICO'dan Van'daki 64 aileye konutİHH İnsani Yardım Vakfı ile merkezi Kuveyt’te bulunan IICO desteğiyle Van’da yaptırılan 64 daire, 2011 depremlerinden etkilenen ailelere verildi.

22 Kasım 2014
bosluk

Van Toplu Konutları Bayramda Teslim ediliyor

Etiketler: ,

toki van konutlarıVan’ın Erciş ilçesinde yapımı TOKİ tarafından tamamlanan 4 bin 880 kalıcı konut, anahtar teslimi için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı bekliyor. İlçede geçen yıl meydana gelen 7,2 büyüklüğündeki deprem sonrası Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 5 ay gibi kısa sürede yapılan kalıcı konutlara, depremzede aileler taşınmaya devam ediyor.

23 Ekim 2012
bosluk

Korkunun resmi

Etiketler:

Erciş’te yaşanan depremde 2 katlı evleri ağır hasar gören 11 yaşındaki depremzede Rümeysa Kalkan, çadırkenti ziyaret eden Bakan Cevdet Yılmaz’a deprem korkusunu yaptığı resimle anlattı. Rümeysa’nın resmindeki evin tek katlı olması dikkat çekti.

8 Kasım 2011
bosluk

Groupama deprem ödemelerine başladı

Etiketler:

Groupama, Van depreminin ardından, ekim sonu itibari ile yaklaşık 4 milyon lira tutarında hasar ihbarı alırken, söz konusu hasar ödemelerine başladı.

8 Kasım 2011
bosluk

Toki Konutlarının Deprem Sınavı

Etiketler: ,

TOKİ konutları 7.2 şiddetindeki Van depreminde sapasağlam durdu. Yüzlerce evin yıkıldığı Van’da TOKİ’nin inşa ettiği 5 bin 996 konutta herhangi bir hasar olmadı.

5 Kasım 2011
bosluk

Ali Ağaoğlu’ndan deprem itirafları

İstanbul’da 1998 öncesinde yapılan binaların çoğunun içinde midye kabukları, balçık kaplı deniz kumu olduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu çarpıcı bir uyarıda bulundu: “Van’da yıkılan binaların çoğu İstanbul’daki binalardan daha sağlam”

3 Kasım 2011
bosluk

Bu köyler İstanbul’a zimmetli

Etiketler:

Van’da depremin vurduğu köylerin ayağa kalkması için AK Parti İstanbul İl Başkanlığı kolları sıvadı. Kentteki 84 köy, İstanbul’daki AK Partili 26 ilçe belediyesine zimmetlendi. Belediyeler tüm ihtiyaçlardan sorumlu…

31 Ekim 2011
bosluk

Van’da Deprem Sonrası Kiralarda Artış Var

Etiketler:
Van’da ev kiraları yüzde 30 arttı, artmaya da devam edebilir. TOKİ’ye büyük rağbet var. TOKİ’de kiralar 300 TL’den 450 TL’ye yükseldi.
31 Ekim 2011
bosluk

Fiyapı 500 konutu 6 ay içinde yapacak

Etiketler: ,

Fiyapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan: 6 ay içerisinde 500 konutu üretebiliriz ama oradaki hava şartlarını da göz önünde bulundurmak lazım

29 Ekim 2011
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–