Tuzla sahile kadar metro geliyor

Tuzla sahile kadar metro geliyorTuzla Belediyesi Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte katılan Başkan Şadi Yazıcı, mahalle özelinde başta planlama olmak üzere tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiler verdi.

5 Kasım 2017
bosluk

İstanbul Tuzla’daki Yayla mahallesi yeni projeler

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Şinasi Dural Caddesi’nde Yayla ve Evliya Çelebi Mahallesi sınırında bir sosyal tesis daha hizmete açılacaklarını müjdeledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Yayla Mahallesi Halk Meclisi’nde vatandaşlarla buluştu.

5 Kasım 2017
bosluk

Tuzla’da 10 bin aile tapularına kavuştu

istanbul toki konutlarıTuzla Belediyesi, 10 bin aileyi daha tapu sahibi yaptı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Bir kördüğümü, akıntıya karşı kürek çekerek vatandaşın istediği şekilde çözdük.

2 Aralık 2016
bosluk

Tuzla Holografik Hayvanat Bahçesi açıldı!

Tuzla Holografik Hayvanat Bahçesi50’den fazla hayvanın hologram teknolojisiyle yer aldığı Türkiye’nin İlk Holografik Hayvanat Bahçesi Nuh’un Gemisi HoloZoo, Türkiye’nin en fonksiyonel parkı Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı’nda hizmete açıldı.

4 Haziran 2016
bosluk

Başkan Yazıcı’dan TOKİ Konutları’na 2 Müjde

TOKİ Konutlarına müjeTuzla Belediyesi, bu yılki en geniş katılımlı sokak iftarını TOKİ Konutları’nda düzenledi. 6.000 kişilik sokak iftarında konuşan Başkan Dr. Şadi Yazıcı, 2 müjdeli haber verdi:

8 Temmuz 2015
bosluk

Askeri alana toplu konut

askeri alana konutTuzla’nın toplu konut bölgesi ilan ettiği Aydınlı Mahalesi’nde Milli Savunma Bakanlığı’na tahsis edilen 14 bin 200 metrekarelik askeri alana konut ve ticaret merkezi için imar izni verildi.

13 Haziran 2015
bosluk

Viaport Marina turizme katkısı

Viaport Marina turizmTurizm, emlak ve alışveriş merkezi yatırımlarıyla dikkat çeken, inşaat ve parakende sektörünün önde gelen gruplarından biri olan Via Properties cumartesi akşamı Crowne Plaza Istanbul Asia’da düzenlediği gala gecesiyle göz kamaştırdı.

17 Ocak 2015
bosluk

Tuzla’ya buz pisti yapılacak!

Tuzla'ya buz pistiTuzla Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü; buz pisti ve bowling yapımını 17 Ekim 2014 tarihinde saat 10.00’da ihaleye çıkarıyor. İhale; açık ihale usulü ile yapılacak

27 Eylül 2014
bosluk

TOKİ Sakinleri, Dernek Çatısı Altında Buluştu

tuzla belediyesiTuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Aydınlı Konutları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışını gerçekleştirdi.

14 Ocak 2014
bosluk

Tuzla Belediyesi sorunları Halk Meclisi’nde çözüyor

Tuzla Belediyesi’nin yaptığı Halk Meclisi toplantılarına semt sakinleri yoğun ilgi gösteriyor. Belediye başkanı ve mahalleli karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak sorunlara çözüm arıyor.

16 Ekim 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–