Torunlar GYO Kayabaşı Projesi Nerede?

Torunlar GYO Kayabaşı projesinin inşaat çalışmaları 2018 yılında başlayacak. Torunlar GYO İstanbul’un yeni şehrinin kurulacağı arsada bir karma kullanım projesi gerçekleştirmeyi planlıyor.

14 Aralık 2017
bosluk

Torunlar Kayabaşı konut projesi geliyor

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kayabaşı’nda 60 bin 833 metrekare arsa alanında yeni projeye hazırlanıyor. Projenin inşa edileceği mülkiyeti yüzde 100 Torunlar GYO’ya ait olan arsanın ekspertiz değeri 49.2 milyon TL olarak belirlendi.

13 Aralık 2017
bosluk

Kiptaş 5.Levent Satış fiyatları!

Yaklaşık 4 bin konuta yer verilen 5.Levent projesi İstanbul Eyüp ilçesine bağlı Alibeyköy’de 437 bin metrekarelik KİPTAŞ Finanskent 2 arsasında inşa ediliyor.

12 Ağustos 2017
bosluk

KiPTAŞ ve Torunlar GYO’dan ortak konut projesi

Kiptaş TorunlarKiPTAŞ ve Torunlar GYO, 1 milyar 800 milyon liralık yatırımla hayata geçirilmesi planlanan “5. Levent” projesi için iş birliği yaptı.

17 Nisan 2015
bosluk

Tapular Torunlar’a Devredildi

Tapular Torunlar'a DevredildiTorun Center Projesi’nin Bulunduğu Arsa Tapusu, Ilave Bir Ödeme Yapılmaksızın TOKİ Tarafından Torunlar GYO’ya Devredildi.

2 Aralık 2014
bosluk

CHP’den Torunlar ve TOKİ hakkında suç duyurusu

torunlarCHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, öğleden sonra Çağlayanda bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek 10 işçinin öldüğü asansör faciasına ilişkin Torunlar GYO Yetkilisi ve sorumluları ile Başbakanlık TOKİ Yetkilileri ve TOKİ İstanbul Emlak Dairesi Yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

15 Eylül 2014
bosluk

TOKİ, ‘Tapunu al’ diyor, şirket kaçıyor!

torunlarTOKİ, kendisiyle iş yapan müteahhit ve şirketlere imar planlarından, emsal artışına, harçlardan denetime kadar birçok alanda avantaj sağlıyor.

15 Eylül 2014
bosluk

Asansör faciasında taraflar birbirini suçluyor

Asansör kazasıMart 2013’te Mecidiyeköy’deki projeden ayrıldığını duyuran TOKİ denetleme sorumluluğunun Şişli Belediyesi’nde olduğunu söylerken, belediye ‘yetkimiz yok’ diye kendini savunuyor

11 Eylül 2014
bosluk

Mall of İstanbul Başakşehir teslimatları

mall of istanbul başakşehirTorunlar GYO’nun yapmış olduğu Mall of İstanbul projesi Başakşehir’de yükseliyor. Mall of İstanbul Başakşehir’de Otel, rezidans, ofis ve avm gibi çeşitli birimler bulunuyor.

4 Şubat 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–