TOKİ Isparta’da 4500 yeni konut

Toki IspartaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, 2017’de TOKİ aracılığıyla Isparta‘ya 4 bin 500 konut yaptırmayı planladıklarını söyledi.

29 Kasım 2016
bosluk

Ispartakule metrosu Çalışmaları devam ediyor

Ispartakule metrosuİstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Planlama Müdürlüğü tarafından planlanan Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı projesi için start verildi.

5 Aralık 2015
bosluk

Ispartakule tapu sorunu ne durumda?

ıspartakule tapu sorunuIspartakule’de bu hafta başlayan tapu sorunu yavaş yavaş çözülüyor, genel olarak Emlak Konut GYO, TOKİ ve Emlak Konut projelerinde sorun kaldırıldı.

19 Eylül 2015
bosluk

Emlak Konut GYO’dan kuralı satışlar

emlak konut satışıEmlak Konut GYO, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Ayazma Emlak Konutları ve Emlak Konut Ispartakule projeleri kuralı satışa çıktı.

15 Eylül 2015
bosluk

Emlak Konut Ispartakule Kura Çekim Yeri?

Emlak Konut Ispartakule KuraEmlak Konut GYO’nun Avcılar Ispartakule bölgesindeki son büyük arsası üzerine kurulacak olan Ispartakule Evleri projesinde toplam konut başvuru sayısı 11.536 kişi oldu.

8 Temmuz 2015
bosluk

Emlak Konut Ispartakule Konut Başvuru Listesi

Emlak Konut Ispartakule Konut BaşvuruEmlak Konut GYO, alt gelir grubu, orta gelir grubu, şehit ailesi (eşi ve çocuğu), gazi ve engelli vatandaşları, kısacası herkesi ev sahibi yapacak bir kampanyaya olsan Emlak Konut Ispartakule Evleri Başvuru Listesi açıklandı.

8 Temmuz 2015
bosluk

TOKİ Ispartakule Evleri son başvuru bugün

TOKİ Ispartakule 1Ödeme planına göre 240 aya kadar taksit imkanı sağlanan proje toplam toplam 1.849 adet daireden meydana geliyor.

3 Temmuz 2015
bosluk

Ispartakule Evleri’ne İlk 3 Günde Bin Başvuru

Ispartakule Evlerine BaşvuruEmlak Konut’un 15 bin liradan başlayan ön ödeme fiyatlarıyla birlikte sunduğu 1500 adetlik Ispartakule Evleri projesine üç günden binden fazla talep geldi.

27 Haziran 2015
bosluk

Ispartaklule Emlak Konut Evleri

Ispartaklule Emlak KonutEmlak Konut GYO, alt gelir grubu, orta gelir grubu, şehit ailesi (eşi ve çocuğu), gazi ve engelli vatandaşları, kısacası herkesi ev sahibi yapacak bir kampanyaya imza atıyor.

26 Haziran 2015
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–