Seyran Şehir Evleri Son Durumu

Seyran Şehir Evleriİstanbul Kayaşehir’de Emlak Konut güvencesiyle 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde Makro & Akyapı Ortak Girişimi ile yapılan Seyran Şehir konutlarında yaşam başladı.

12 Haziran 2016
bosluk

Seyran Şehir Evleri Teslim Ediliyor

SeyranşehirEmlak Konut ve Akyapı İnşaat’ın ortaklığında Başakşehir’de hayata geçirilen Seyran Şehir projesinin teslimlerine başlandı.

19 Mayıs 2016
bosluk

Kayaşehir Seyran Şehir daire fiyatları

Kayaşehir Seyran ŞehirKayaşehir Seyran Şehir daire fiyatları üzerine 31 Aralık 2015 tarihinden itibaren yüzde 20 Emlak Konut zam oranı uygulanacak. Arsa alanı yaklaşık 25 bin metrekare olarak belirlenen proje 220 adet konuttan oluşuyor.

11 Aralık 2015
bosluk

Kayaşehir Anacadde dükkanlarına büyük ilgi gördü

Kayaşehir AnacaddeEmlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı kapsamında Makro İnşaat Ak Yapı Ortak girişimlerinden bir tanesi olan Kayaşehir Anacadde Dükkanları açık arttırma usulüne uygun olarak satışa çıkarıldı.

14 Haziran 2014
bosluk

Kayaşehir Anacadde dükkan ihalesi Pazar günü!

anacaddeAçık attırma usulüne uygun olarak gerçekleştirilecek olan Kayaşehir Anacadde Dükkanlarına yoğun ilgi bekleniyor.

5 Haziran 2014
bosluk

Kayaşehir Anacadde ihale tarihi!

Kayaşehir AnacaddeSeyran Şehir projesinin ticari birimleri olarak satışa sunulan Kayaşehir Anacadde projesi, Makro ile Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükseliyor. Proje Başakşehir’de inşa ediliyor.

29 Mayıs 2014
bosluk

Seyran Şehir dükkanları satışta

başakşehir seyran şehirSeyran Şehir Anacadde’de 63 adet cadde girişli dükkân, 270 bin liradan başlayan fiyatlarla 1 Haziran Pazar günü açık artırma usulüyle satışa sunuluyor

13 Mayıs 2014
bosluk

Başakşehir Seyran Şehir Satışları Başladı

başakşehir seyran şehirBahçetepe İstanbul, Giriş Kayaşehir ve 540/4 Parsel Ticaret Portalı’nı hayata geçiren Makro İnşaat ve Akyapı’nın emlak konut GYO ile birlikte Başakşehir’de inşa ettiği Seyran Şehir projesinin satışına başlandı.

8 Mayıs 2014
bosluk

Seyran şehir Daire içi Vaziyet Planı

seyran şehirÇift Sosyal Tesis: Seyran Şehir’in sosyal tesisleri, görenleri kendisine hayran bırakacak kadar iddialı. İki sosyal tesisi içinde barındıran Seyran Şehir ’de güne sporla başlayabilmeniz için iki adet fitness salonu,günün yorgunluğundan arınmanız için ise iki adet Türk Hamamı, Sauna ve Buhar Odaları bulunmaktadır.

25 Mart 2014
bosluk

Kayaşehir Seyran Şehir teslim tarihi!

seyran şehirSeyran Şehir projesi Olimpiyat Stadı ve metro istasyonuna 3 dakika, Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor. Seyran Şehir Kayaşehir teslim tarihi Aralık 2015 olarak belirlendi.

20 Mart 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–