TOKİ’den şehit aileleri ve yakınlarına özel proje

TOKİ'den şehit aileleri ve yakınlarına özel projeToplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, şehit aileleri ve gaziler için yaptırılan Mavikent Konutları’nı gezerek, inşaat hakkında bilgi aldı. Yapımına yaklaşık bir yıl önce başlanan inşaat alanındaki örnek daireleri gezen Turan, tespit ettiği eksikliklerin giderilmesini istedi.

26 Şubat 2018
bosluk

TOKİ’den şehit aileleri ve gazilere faizsiz konut

toki tuzlaBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri konut sahibi yapıyor.

4 Temmuz 2016
bosluk

TOKİ’den şehit ailelerine 1542 konut

şehit aileleriBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), şehit ailelerine ve gazilere 519 milyon liralık faizsiz konut kredisi sağlayıp, bin 542 konut verdi.

14 Mart 2016
bosluk

Ahmet Davutoğlu’ndan Ucuz Konut Müjdesi

ucuz konut müjdeBaşbakan Davutoğlu dün önce 8.920 kişinin atamasının yapıldığı törene katıldı. Ardından Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda müjdeleri sıraladı:

21 Mayıs 2015
bosluk

TOKİ’den Sarıkamış’a anlamlı proje

Şehitlik ProjesiSarıkamış’ta şehit verdiğimiz askerlerimiz anısına TOKİ’den anlamlı dev proje yola çıktı.

3 Ocak 2015
bosluk

TOKİ’den şehitlerin anısına dev proje

şehitler anısınaBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Birinci Dünya Savaşı’nda on binlerce askerin şehit düştüğü Sarıkamış Harekatı’nın 100. yılını anma etkinlikleri kapsamında ‘Kars Sarıkamış Harekatı Anma Tören Alanı ve Parkı’ inşa ediyor.

29 Aralık 2014
bosluk

TOKİ, şehit ailelerine verdiği evleri geri istedi

Etiketler: ,,,

TOKİ, şehit ailelerine verdiği evleri geri istediTOKİ, 13 yıl önce şehit ve gazi ailelerine törenle tahsis edilen dairelerin parasını talep etti.

8 Aralık 2014
bosluk

Şehit yakınları krediye koştu

Şehit AilelerTOKİ’nin 81 ilde iş yaptığı şantiye sayısı 700’ü aktif olmak üzere 3 bini aştı. Bunların yüzde 40’ını geliri 2 bin 600 liranın altında olan aileler için yapılan konutlar oluşturdu.

17 Kasım 2014
bosluk

TOKİ’den şehit ailelerine Konut

konutTOKİ tarafından faizsiz konut kredisi kullanan şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlere tapu harcı muafiyeti sağlandı.

25 Eylül 2014
bosluk

TOKİ şehitleri unutmadı!

Etiketler: ,

tokiBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Sarıkamış’ı Ruslardan geri almak için düzenlenen harekatta şehit düşen Türk askerleri anısına,

4 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–