Toki 5 ilde 1640 konut için başvuru toplamaya başladı

TOKİ İstanbul SultanbeyliToplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara, Adana, Afyon, Edirne ve Şanlıurfa olmak üzere toplam 5 ilde başvuru toplamaya bugünden itibaren başladı.

29 Ocak 2018
bosluk

TOKİ 305 TL Taksitle Ev Sahibi Yapıyor

TOKİ 305 TL Taksitle Ev Sahibi YapıyorDar gelirli aileleri ev sahibi yapma projesine tüm hızıyla devam eden TOKİ, 11 Aralık-17 Aralık 2017 tarihleri arasında 621 adet konutu satışa sunuyor. Konut fiyatlarının 91 bin 595 TL’den başladığı projede en düşük taksiti ise 305.32 TL olarak belirledi.

12 Aralık 2017
bosluk

Toki Emekliye konut satışı 4 ilde başladı

Toki Emekliye konut satışı 4 ilde başladıTOKİ tarafından gerçekleştirilen projelerden konut sahibi olmayan emeklilerimiz için yüzde 25 oranında kontenjan ayrılması uygulaması 4 ilde başladı.

16 Eylül 2017
bosluk

TOKİ, Dar Gelirlinin Umudu olmaktan Çıkıyor!

Dar ve orta düzey gelire sahip ailelerin konut ihtiyacını karşılamak için devlet tarafından kurulan TOKİ’nin Şanlıurfa’daki evlerine spekülatörler dadanınca fiyatlar cep yakmaya başladı.

30 Mart 2017
bosluk

TOKİ’de aidat eylemi

Toki Aidat EylemiMaşuk TOKİ diye bilinen Karaköprü ilçesi Seyetantepe mahallesinde bir araya gelen TOKİ konutlarında oturan sakinler yüksek aidat ve site yönetiminin yeterli hizmetin verilmemesi nedeniyle site yönetiminin bina sakinlerine devrini istediler.

17 Mart 2017
bosluk

Birecik’te Toki Evleri Kaçak Duruma Düştü

Birecik’te Toki EvleriŞanlıurfa’nın Birecik İlçesinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yaptırılan 410 konutun bir kısmı tapulu arazilerine yapıldığı gerekçesiyle vatandaşların başvurusu üzerine idare mahkemesi Belediye meclisinin yaptığı imar değişikliğinde yürütmeyi durdurdu.

2 Temmuz 2016
bosluk

TOKİ’den Şanlıurfa’ya büyük yatırım

Toki ŞANLIURFAŞANLIURFA’da yapımı devam eden TOKİ konutlarını denetleyen Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan, Şanlıurfa’ya 2 milyar liralık yatırım yaptıklarını söyledi.

26 Mayıs 2016
bosluk

Toki Şubat’ta Yeni Projelere Start Verecek

Toki Şubat AyıToki 2016 Şubat’ta İstanbul’dan Erzurum’a kadar Türkiye’nin dört bir yanında yeni projeye star vermeye hazırlanıyor.

9 Ocak 2016
bosluk

TOKİ Şanlıurfa Maşuk Kura Çekimi Sonuçları

TOKİ ŞanlıurfaToplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Şanlıurfa Maşuk Projesi’nde sosyal konut niteliğinde 61 adet, alt gelir grubu kapsamında ise 107 adet konut satışa çıkarılıyor.

11 Aralık 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–