Nidapark Kayaşehir Lansmanı 29 Eylül’de

Nidapark Kayaşehir EvleriTahincioğlu Gayrimenkul’ün İstanbul Kayaşehir’de inşa edeceği yeni projesi olan Nidapark Kayaşehir ‘in Eylül ayında lanse edilerek satışa açılacağı bildirildi.

15 Ağustos 2016
bosluk

Nidapark Kayaşehir Projesi Görselleri

Nidapark Kayaşehir EvleriTahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Nidapark Kayaşehir projesinde ön satış süreci devam ediyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen projede 102 metrekare ile 224 metrekare arasında 2+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor.

8 Ağustos 2016
bosluk

Emlak Konut Projelerinin Ayrıntıları

bulvar istanbul evleriEmlak Konut GYO tarafından başlatılan tarihi fırsat kampanyasına ilişkin tüm projelerin ayrıntıları için tıklayın.
Çekilişsiz kurasız 1-31 ağustos 2016 arasında Emlak Konut projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunan kampanyanın ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.

30 Temmuz 2016
bosluk

Nidapark Başakşehir Nerede?

nidaparkTahincioğlu imzası ile Başakşehir’de konumlandırılan Nidapark Başakşehir projesinde daire fiyatları 459 in liradan başlıyor.

6 Ekim 2015
bosluk

10 milyar liralık Nidapark Projesi

NidaparkBUGÜNE kadar şehrin merkezi ilçelerinde yatırım yapan Tahincioğlu Gayrimenkul yeni adres olarak Başakşehir’i geçti.

30 Eylül 2015
bosluk

Nidapark Başakşehir’de Süreci Başlattı

nidapark logoTahincioğlu Gayrimenkul, Başakşehir Kayabaşı’nda kendisine ait olan arazide hayata geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için ön talep toplamaya başladı.

15 Haziran 2015
bosluk

Nidapark Seyrantepe konut fiyatları

Nidapark SeyrantepeTahincioğlu’nun en yeni projesi Nidapark Seyrantepe konutlarında lansmana özel kampanya ile özel fiyatlar alıcılarına sunuluyor!

29 Kasım 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–