TOKİ’den iş yeri edindirme projesi geliyor

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahan Kaan, TOKİ ile birlikte “uzun vadeli konut edindirme projesi” gibi “iş yeri edindirme projesi” yaptıklarını söyledi.

28 Ağustos 2018
bosluk

Kanal İstanbul Katar yatırımcısını heyecanlandırdı

Çılgın proje Kanal İstanbul, Katar’da gerçekleşen “Expo Turkey By Qatar” fuarının gündemine oturdu. Proje güzergâhında 4.6 milyon metrekare arsa stoku olan Emlak Konut ortak yatırım için teklif götürdü. Emlak Konut’un teklif götürdüğü bu şirketin Katar devletine ait Qatari Diar olduğu öğrenildi.

19 Ocak 2018
bosluk

MÜSİAD Ankara’nın konuğu TOKİ Başkanı

MÜSİAD AnkaraTOKİ Başkanı Ergün Turan, MÜSİAD Ankara Şubesi’nin düzenlediği “Kurumsal Bilgilendirme Toplantıları” kapsamında 2016 ve 2023 hedefleriyle ilgili bilgi verdi

25 Ocak 2016
bosluk

TOKİ’ye kardeş kurum geliyor?

toki'ye kardeş kurumTOKİ, devlet desteği ile sosyal konut üretmek konusunda en önemli kurumların başında geliyor.

3 Ocak 2015
bosluk

MÜSİAD inşaat sektörü raporunu açıkladı

MÜSİADMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) “İnşaat Sektöründe Türkiye’nin Dünyadaki Konumu ve Gelecek Projeksiyonu” raporunu bugün açıkladı.

12 Aralık 2014
bosluk

Kentsel Dönüşüm Rant Kapısı Olmamalı

toki başkanıToplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, kentsel dönüşümün rant alanı olarak algılandığından yakındı ve ”İnsanlar ‘felaket gelecek bundan nasıl kurtuluruz’ diyeceğine ‘felaket geliyor nasıl kar ederiz’ derdindeler.

10 Kasım 2014
bosluk

TOKİ 50 bin ‘sosyal konut’ inşa edecek

toki konutlarıToplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ olarak hedeflerinin bundan sonra sosyal konut üretimini artırmak olduğunu söyledi.

10 Kasım 2014
bosluk

“Yeni Türkiye, Yeni TOKİ”

toki istanbulMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), “Yeni Türkiye, Yeni TOKİ Vizyonu” konulu panel düzenleyecek.

7 Kasım 2014
bosluk

Toki, Yurtdışı projelerine imzasını atsın

Burhan ÖzdemirMÜSİAD, inşaat sektörünün yurt dışından daha fazla pay alabilmesi için TOKİ’nin doğrudan devreye girmesini istedi.

8 Temmuz 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–