Maketten satışta bina tamamlama sigortası uygulanmaya başladı

maket_konutÖn ödemeli konut ve devre tatil satışlarında tüketici ödemelerini teminat altına alacak teminat türlerinden biri olan bina tamamlama sigortası poliçeleri düzenlenmeye başladı.

19 Ocak 2018
bosluk

Maketten konut alırken dikkat edin

Tüketici dernekleri ve hukukçular, maket üzerinden konut satışında tüketicilerin, mağdur olmamak için ‘ince eleyip sık dokuması gerektiğini’ belirtiyor.

15 Mart 2017
bosluk

Maketten satış’ta çifte masraf tüketiciyi zorluyor

Konut satışı ve tüketiciTÜSODER Başkan Yardımcısı Kolçak: “Noterde yapılan maketten konut satış sözleşmesinin masrafları ve konut tesliminde tapu harçlarının ödenmesiyle tüketici zor durumda kalıyor”

19 Mayıs 2016
bosluk

İstanbul alanını iki kat Büyüttü

istanbul maketiİstanbul Ticaret Odası (İTO), dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan MIPIM’deki temsil alanını bu yıl iki katına çıkardı.

23 Şubat 2016
bosluk

Okumadan maketten ev almayın

Etiketler:

maket satışEv sahibi olma hayaliyle maketten ev beğenip parasını inşaat firmalarına teslim eden binlerce aile zor durumda.

4 Eylül 2015
bosluk

Maketten konut satışına ‘net’ karar

maketten satışHalk arasında “maketten satış” olarak bilinen ön ödemeli konut satışlarında süregelen “net-brüt” tartışmasında sona geliniyor. Yayınlanan genelgeyle, net ve brüt alanlar açıklığa kavuşturulacak.

2 Mayıs 2015
bosluk

Maketten konut satışına zorunlu sigorta

Etiketler: ,

konutta sigortaMaketten konut satışına sigorta ve maden işçilerine yönelik sigortalar sigortacılığa değil asıl topluma katkısı olacak.

30 Aralık 2014
bosluk

Maketten 140 metrekare aldı. Ama..

maketKonutun metrekaresine otopark, asansör boşluğu ve hatta su depolarının da eklenmesiyle ortaya çıkan ‘brüt metrekare’ hesabı daire alanları mağdur ediyor.

16 Haziran 2014
bosluk

Seyran şehir Daire içi Vaziyet Planı

seyran şehirÇift Sosyal Tesis: Seyran Şehir’in sosyal tesisleri, görenleri kendisine hayran bırakacak kadar iddialı. İki sosyal tesisi içinde barındıran Seyran Şehir ’de güne sporla başlayabilmeniz için iki adet fitness salonu,günün yorgunluğundan arınmanız için ise iki adet Türk Hamamı, Sauna ve Buhar Odaları bulunmaktadır.

25 Mart 2014
bosluk

Maketten konut satışına garanti

maketÇevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, maketten ev satışının devam edeceğini ancak garanti getirileceğini kaydetti.

11 Mayıs 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–