12 bin kişiye sordu konut projesi yaptı

ERGUVANERGUVAN İnşaat İstanbul Kurtköy’de yeni bir konut projesi hayata geçiriyor. Şirket Tekonopark’a komşu, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yürüme mesafesinde yer alan ‘Erguvan Premium Residence’ projesi için konut alıcısına danıştı.

5 Şubat 2017
bosluk

Ana Yapı Kurtköy projesi İstanbul Kurtköy’de

ana yapı17 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Ana Yapı Kurtköy projesi İstanbul’un gelişen yüzü Kurtköy’de yükselecek.

5 Ekim 2016
bosluk

Konut Sektöründe bir ilk

sektörde ilkKurtköy’ün en fazla konut projesi yapan markası olmaya hazırlanan Erguvan İnşaat, bölgedeki 5. projesinde Türk konut sektörü için bir ilki gerçekleştirecek.

2 Ekim 2015
bosluk

Kentev Kurtköy Evleri nerede?

Kentev Kurtköy Evleri neredeKentev Kurtköy Evleri projesinde 2+1 dairelerin satışları tamamlandı. İhya İnşaat imzası ile yükselen projede yer alan dairelerin Haziran 2015’te teslim edilmesi planlanıyor.

2 Aralık 2014
bosluk

Avlu Kurtköy konut projesi satışa çıktı

Avlu Kurtköy konut projesiAvlu Kurtköy, İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri, Erguvan İnşaat & Demirbaş Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Avlu Kurtköy projesi düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıktı.

16 Ekim 2014
bosluk

İstanbul Kurtköy’de yeni proje: Avlu Kurtköy

İstanbul Kurtköy yeni bir projeye daha kavuşuyor. Erguvan İnşaat& Demirbaş Yapı ortaklığı, Avlu Kurtköy projesi için kolları sıvadı. Eylül’e kadar ön talepler alınacak

10 Temmuz 2014
bosluk

Kurtköy Arma Residence teslim tarihi!

Kurtköy Arma ResidenceArma Residence projesi Okkalar İnşaat tarafından İstanbul’un Anadolu yakasında Kurtköy’de yükseliyor. Kurtköy Arma Residence teslim tarihi bilgisinden önce proje detaylarına yer verelim.

14 Haziran 2014
bosluk

Kurtköy’ü merkez seçti ikinci proje satışa çıktı

kurtköy WbahçeWbahçe’nin ardından Wroof’u satışa çıkaran Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı Ortaklığı, bölgede yeni yatırımlar için kolları sıvadı. Ortaklık Kurtköy’de toplam 7 projede 400 bin metrekarelik inşaat yapmak için arsa topluyor

19 Kasım 2013
bosluk

Kurtköy Optimum Plus teslim tarihi!

İnşaat çalışmaları başlayan Kurtköy Optimum Plus projesi 6 katlı tek blok halinde yükseliyor

27 Şubat 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–