Bakan açıkladı! Hem vatandaşa hem memura ucuz konut müjdesi

Konya’da konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum “Hem Konya merkezinde hem de ilçelerde alt gelir grubu, orta gelir grubu ve memur vatandaşlar için sosyal konutlar inşa edeceğiz” dedi.

4 Mart 2019
bosluk

TOKİ Aralık Konut Satışları 237 TL’ye taksit fırsatı!

toki logo(TOKİ) Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Anadolu’nun çeşitli illerinde yeni konut projeleri inşaatına tüm hızıyla devam ediyor. Dar gelirli, orta gelirli ve emeklilere yönelik projeler üreten TOKİ, düşük taksit fırsatı da sunuyor.

2 Aralık 2017
bosluk

TOKİ Konya Beyşehir kura sonuçları!

Etiketler: ,

TOKİ Konya BeyşehirBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya’nın Beyşehir İlçesi’nde inşa edilen 469 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi.

16 Haziran 2017
bosluk

Kombassan TOKİ ile anlaştı

Etiketler:

Kombassan TOKİKombassan’ın grup şirketi Komel Enerji TOKİ ile 14.2 milyon TL’lik sözleşme imzaladı.

18 Şubat 2017
bosluk

TOKİ Konya’da konut satışı

TOKİ KonyaTuryap’ın düzenlediği TOKİ müzayedesinde 48 adet konut ve iş yeri 6 milyon 341 bin liraya satıldı. Turyap, TOKİ’nin Konya da dahil olmak üzere birçok ilde mülkiyetinde bulunan 197 iş yeri ile 15 konutu satışa çıkardı

11 Şubat 2017
bosluk

Beyşehir’de Yeni Toplu Konutlar Yapılıyor

BeyşehirKonya’nın Beyşehir ilçesinde, 2. Etap TOKİ projesi kapsamında başlatılan toplu konut alanındaki inşaat çalışmaları devam ediyor.

28 Ekim 2016
bosluk

Emlak Konut’tan “Temaşehir Konya” Projesi

Temaşehir KonyaEmlak Konut GYO Genel Müdürü Kurum, “İnsanlara sadece içinde yaşayacakları bir ev değil sosyal olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yaşam alanları üretmeyi önemsiyoruz” dedi.

27 Ekim 2016
bosluk

TOKİ Konya Ilgın başvuruları başlıyor

Etiketler: ,,

toki konyaTOKİ Konya Ilgın projesi toplamda 863 adet daireden oluşuyor. TOKİ Konya Ilgın projesi stoklarında yer alan 242 konut açık satışa çıkıyor.

6 Ekim 2016
bosluk

Toki’nin 52 konuduna 5 bin müracaat

toki konyaBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, TOKİ’nin projelerinde en çok prim yapan il ve ilçelere ilişkin açıklama yaptı.

16 Eylül 2016
bosluk

Kombassan TOKİ ihalesini kazandı

kombassanKombassan grup Şirketi Komyapı TOKİ İnşaat İhalesi kazandı. Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

8 Nisan 2016
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–