Toki Kayaşehir 18.Bölge’nin İski Mağduriyeti

Toki Kayaşehir 18. BölgeToki Kayaşehir 18.bölge sakinleri konutlarını bildiğiniz üzere mart 2017 tarihinde teslim almış nisan ayı itibarı ile de taşınmaya başlamışlardı.

12 Aralık 2017
bosluk

Toki, Kayaşehir 19.Bölge Altyapı Sorununa El Attı

Toki Kayaşehir 19.Bölge 2. Kısım konutlarında uzun süredir devam eden alt yapı ve kanalizasyon sorununda olumlu bir gelişme yaşandı.

16 Ekim 2017
bosluk

Kayaşehir 18.Bölge Konutları Böyle mi Teslim Edilecek?

Toki Kayaşehir 18.Bölge KonutlarıToki Kayaşehir 18.Bölge Konutları teslimata hazırlandığı bu günlerde daire içlerinden bize gönderilen bir kaç fotoğrafı sizler ile paylaşıyoruz.

19 Aralık 2016
bosluk

Toki Kayaşehir 19.Bölge Sorunları Bitmiyor

Toki Kayaşehir 19.BölgeGün geçmiyor ki Toki Kayaşehir 19.Bölge’den bir sorun tarafımıza gönderilmesin. Teslimatı sürekli ertelenen Kayaşehir 19.Bölge konutları teslim edildikten sonrada sorunları bitmiyor.

5 Ekim 2016
bosluk

Toki Site Yönetimleri Direniyor

Boğaziçi YönetimBildiğiniz üzere Toki Emlak Yönetimi mecburi yönetimi süresi doldu. Toki Kayaşehir sakinleri gerekli sayıyı çıkardıkları takdirde site yönetimini değiştirebilmektedirler.

17 Ağustos 2016
bosluk

Toki Konutları Sığınakları Ne Durumda?

sığınakToki Konutlarının projelendirilme aşamasında deprem riski göz önünde bulundurularak sığınaklı konutlar tasarlanmış.

Toki Kayaşehir konutları teslim edilirken kayasehiristanbul.net olarak sığınakları görme imkanı bulmuştuk.

25 Haziran 2016
bosluk

Vatandaşlık Hakkı Konut Sorununu Çözer

Özen kuzuKuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu’dan Türk ekonomisine doping etkisi yapacak öneri, “Yabancı yatırımcıya oturum hakkının önü açılmalı”

15 Mayıs 2016
bosluk

Kayaşehir Fatura Sorunu Kanal D Ekranlarında

kayaşehir kanaldKayaşehir İstanbul Toki konutlarında site yönetimlerinin göndermiş olduğu faturalar vatandaşın tahammülünü taşırdı. Kayaşehir’lileri daha da sinirlendiren şey yetkililerin

23 Ocak 2013
bosluk

TOKİ Konutları Teslim Alınmadı

TOKİ tarafından yapılan 5 bloktaki 1+1 konutların, bazı eksiklikleri bulunması dolayısıyla, hak sahiplerinin mağdur olmamaları için teslim alınmadığını açıkladı.

11 Aralık 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–