İstMarina ikinci kez ihalede

istmarinaDAP Yapı ve TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde hayata geçen projedeki özel eğitim tesisi ikinci kez satışa çıkıyor

7 Aralık 2015
bosluk

İstMarina Ofisleri için ön talep toplanıyor

İstMarina OfisKartalda Dap Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut işbirliği ile hayata geçirilmekte olan İstmarina projesinde yer alan ofisler için ön talep süreci başlıyor.

9 Eylül 2015
bosluk

İstmarina Ofis, satışa çıkıyor

dap yapı istmarinaDAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina’nın ticari ofisleri için ön talep dönemi başlıyor.

5 Eylül 2015
bosluk

DAP Yapı’nın, İstanbul Kartal’daki İstMarina projesinden rekor

DAP Yapı İstMarina projesiDAP Yapı’nın, İstanbul Kartal’da geliştirdiği İstMarina, Emlak Konut GYO bağımsız bölüm raporuna göre, 1003 adetlik satış adediyle 2014’te yıllık bazda, gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen projesi oldu.

15 Ocak 2015
bosluk

DAP Yapı’ya ödül

DAP Yapı’ya ödülGayrimenkul sektöründefarklı mimari projelere imza atan DAP Yapı’nın İstMarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen ‘International Property Awards’da, ‘2014-2015 Yapı Geliştirme’ kategorisinde ‘Dünya’nın En İyi Projesi’ seçildi.

15 Aralık 2014
bosluk

DAP İstMarina Kartal konut projesine büyük ödül

DAP İstMarina Kartal konut projesine büyük ödülDAP Yapı projelerinden biri olan İstMarina’ya ödül verildi. “International Property Awards”da, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçildi.

12 Aralık 2014
bosluk

İstMarina konut projesi nerede

istMarinaEmlak Konut GYO ve DAP Yapı ortaklığında hayata geçen İstMarina’da yüzde 25 peşin ödemeyle 260 Bin TL den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak mümkün.

20 Haziran 2014
bosluk

DAP İstMarina Kartal projesi

İstMarinaDAP Yapı ve Emlak konut GYO tarafından ortak bir projeyle hayata geçirilen ve Kartal bölgesini hareketlendirecek olan yeni karma konut projesi İstMarina Kartal konut projesi satışları devam ediyor.

7 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–