Emlak Konut Halkalı’da yeni projeye başlıyor

Emlak Konut Halkalı’da, içinde el sanatlarından hanımlar lokaline, gençlik evinden kongresine kadar birçok etkinlik alanı bulunan proje için yapı ruhsatı aldı.

9 Temmuz 2018
bosluk

Lüks projelerde yoksula da yer açın

Eski bakan Erdoğan Bayraktar İstanbul Halkalı’da 250 milyon yatırımla konut projesi hayata geçiyor. Projenin yüzde 10’unu alt gelirli vatandaşa yüzde 35 indirimle sattıklarını söyleyen Bayraktar, “Her şeyi devletten beklememek gerek. Firmalar projelerinin yüzde 10’unu alt gelirliye ayırabilir” dedi.

21 Eylül 2017
bosluk

Havaray Projesi için start verildi

havaray güzergahıİstanbul trafіğіne havadan çözüm olarak düşünülen havaray projesі іçіn start verіlіyor.

10 Temmuz 2016
bosluk

Kayaşehir TOKİ ihalesi Yapıldı

Toki Başakşehir KayaşehirToki Başakşehir Kayaşehir Projesi bugün 14:00’te, TOKİ’nіn Halkalı’da bulunan İstanbul Hіzmet Bіnası’nda іhale gerçekleştіrecek.

26 Mayıs 2016
bosluk

Küçükçekmece Meydan Halkalı teslim tarihi!

meydan halkalı287 daire ve 56 ticari birimden meydana gelen projede 1+1 ile 4+1 arasında farklılık gösteren daireler yer alıyor. Peki Küçükçekmece Meydan Halkalı teslim tarihi ne zaman?

15 Şubat 2016
bosluk

Temapark İstanbul Resimleri

Konut, Tema world eğlence alanı ve ticari birimlerin yer aldığı projede daire seçenekleri 1+1 ile 4+1 arasında farklılık gösteriyor. Peki Temapark İstanbul teslim tarihi nedir?

21 Mart 2015
bosluk

Halkalı konut satışlarında önde

Halkalı konutKonutta arz fazlası tartışılırken, İstanbul’da bazı ilçelerde peynir-ekmek gibi konut satılıyor. Halkalı’da bir konut ortalama 1.3 günde satılırken, Kemerburgaz’da ayda bir işlem yapılıyor.

9 Mart 2015
bosluk

Soyak Evostar’da Satışlar Devam Ediyor

Soyak EvostarKonutların satış sürecine devam edilen Evostar projesinde yer alan dairelerin teslimleri hemen gerçekleşiyor. Proje, 1,515 adet daireden oluşuyor.

22 Eylül 2014
bosluk

Halkalı’ya eğlence parkı

tema worldAvrupa Yakası’nda markalı-temalı-nitelikli konut projelerinin merkezi haline gelen Halkalı-Atakent bölgesi Tema World, Marmaray, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı ile ikinci baharını yaşamaya hazırlanıyor.

18 Eylül 2014
bosluk

Halkalı MNG Blue Boutique Fiyat Listesi

MNG Blue BoutiqueHalkalı MNG Blue Boutique ödemelerini paylaşmadan önce projeden detaylı olarak bahsedelim.

20 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–