Merkez Bankası İstanbul binası ihaleye çıkıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul’da, Uluslararası Finans Merkezi’ndeki Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binasının arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine çıkıyor.

9 Şubat 2017
bosluk

Dünyanın parası İstanbul’a akacak

Finans Merkeziİstanbul Finans Merkezi için bugün tarihi gün. Başbakan Yıldırım, SPK ve BDDK binalarının temelini atacak.

15 Ekim 2016
bosluk

İstanbul Finans Merkezi için 2 milyar dolar yatırım

İstanbul Finans MerkeziTOKİ Başkanı Ergün Turan, yatırım açısından Avrupa ve bölge ülkelerine göre daha avantajlı bir konumda olduğunu anlattı.

17 Mart 2016
bosluk

İstanbul Finans Merkezi İnşaatı Başlıyor

İFMİstanbul’u uluslararası finans merkezi yapacak projede inşaat çalışmaları başlıyor. Yılda yaklaşık 20 milyar euro gelir elde edileceğini belirten TOKİ Başkanı Turan, “İlk kazmayı mart ayında vuracağız” dedi

29 Şubat 2016
bosluk

Finans Merkezi yapım işi ihalesi 29 Eylül’de!

TOKİ Uluslararası Finans MerkeziTOKİ uygulamaları kapsamında İstanbul Ümraniye Uluslararası Finans Merkezi yapım işlerinin inşaat aşaması ve inşaat sonrası danışmanlık hizmetleri işi ihalesi 2. oturumu 29 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek.

7 Eylül 2015
bosluk

Kamu bankaları kendi yerine taşınıyor

kamu kurumları İstanbul Finans MerkeziKamu kurumları kendi hizmet binalarına taşınmaya hazırlanıyor. TOKİ, EPDK, KİK ve BOTAŞ için de hizmet binası inşa edecek. Böylece birçok kurum milyonlarca lirayı bulan kira bedelinden kurtulacak.

30 Haziran 2015
bosluk

Finans Merkezi 4 yıl içinde tamamlanacak

Finans MerkeziEmlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürü Murat Kurum, İstanbul Finans Merkezi Projesi’ne ilişkin “Benim tahminim 3 veya 4 yıl içinde makette ve tanıtımda paylaştığımız tabloyu görürüz” dedi.

21 Mart 2015
bosluk

‘İFM için var gücümüzle çalışıyoruz’

Murat Kurum açıkladıEmlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Genel Müdürü Murat Kurum, İstanbul Finans Merkezi Projesi’ne ilişkin “Benim tahminim 3 veya 4 yıl içinde makette ve tanıtımda paylaştığımız tabloyu görürüz” dedi.

21 Mart 2015
bosluk

İstanbul Finans Merkezi’nde işler karıştı

İstanbul Finans Merkezi 1AKP hükümetinin en iddialı projelerinden biri olan İstanbul Finans Merkezi (İFM) ağır aksak ilerliyor.

10 Şubat 2015
bosluk

TOKİ, BDDK’nın Finans Merkezi’ndeki arsası için ihale

BDDK’nın Finans MerkeziBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Finans Merkezi sınırları içinde yer alan ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) ait arsa için bir ihale ilanı yayımladı.

1 Kasım 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–