İstanbul’da 600 bin konut depreme hazır değil

İstanbul'da rekor konut satışıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda bakanlığının 2018 yılı bütçe görüşmeleri sırasında yaptığı açıklamada, kentsel dönüşümde strateji değiştireceklerini söyledi.

23 Kasım 2017
bosluk

Deprem alanları AVM oldu

Deprem alanları AVMİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 11 üyesi, olası İstanbul depremine yönelik çadır ve toplanma alanlarına inşaat yapıldığını ileri sürdü.

28 Kasım 2015
bosluk

Artçı deprem Kayaşehir’de Hissedildi

marmara depremiİstanbul’da Marmara Denizi açıklarında 4,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

17 Kasım 2015
bosluk

7 milyon konut risk altında

konut risk altındaYapılan araştırmada ortaya çıkan sonuca göre ülke genelindeki 7 milyon konut risk altında.

2 Mayıs 2015
bosluk

Deprem bilançosu: 266 yaralı

marmaraTürkiye’nin Batı’sını sallayan ve 40 saniye süren 6,5 şiddetindeki depremde panikten dolayı biri ağır 266 kişi yaralandı.

26 Mayıs 2014
bosluk

Korkutan deprem senaryosu!

Kentsel Dönüşüm Yasa Tasarısı’nın Bakanlar Kurulu’nda görüşülmesi sırasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan sunum korkunç gerçeği bir kez daha ortaya çıkardı.

16 Ocak 2012
bosluk

istanbul Depreme Hazır Değil

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul`un bir deprem için hazırlıklı bir şehir olmadığını belirterek, `İstanbul böyle de diğerleri farklı mı? Hayır, diğerlerinde de aynı sıkıntı var.

21 Kasım 2011
bosluk

Türkiye, İstanbul’u kurtaramaz

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul merkezli bir depremin etkisinin çok büyük olacağına dikkat çekerek, “İstanbul Türkiye’yi kurtarır ancak Türkiye İstanbul’u kurtaramaz” dedi.
18 Kasım 2011
bosluk

Bu masada İstanbul’un kaderi var

Van depreminin ardından nefeslerin tutulduğu İstanbul’da bugün kritik bir toplantı var. AK Parti’li, CHP’li ve bağımsız 39 belediye başkanı, Kadir Topbaş başkanlığında bir araya gelecek. Masada ‘deprem’ olacak. Toplantıyı olumlu bulan başkanlar, ‘artık icraat zamanı’ mesajı veriyor. İşte İstanbul’un kaderini görüşecek isimlerin yorumları:Deprem siyaset üstü

18 Kasım 2011
bosluk

İstanbul depremi ne zaman olacak?

Etiketler:

Türkiye Jeofizik Kurumu Onursal Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ercan hem İstanbul için deprem tarihini verdi hem de Van’da yeni bir deprem beklediğini söyledi.

15 Kasım 2011
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–