Boğaz yasasının yeniden ele alınması lazım

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bakıyorsun ki o güzelim Boğaz’da aman ya Rabbim, 5, 6, 7 kat binalar. Şimdi bununla ilgili çok ciddi bir Boğaz yasasının yeniden ele alınması, çıkartılması lazım.” dedi.

27 Ocak 2017
bosluk

Küçükçekmece’deki Konutları Boğaz Diye Satmışlar

boğazKonut-Der Başkanı Ömer Faruk Çelik, maketten satışlarda bazı firmaların yabancı alıcıları kandırdıklarını belirterek, ticari ateşeliklere şikayet yağdığını söyledi.

15 Ekim 2015
bosluk

İstanbul Boğazı’na dev Liman projesi

İstanbul Boğazı'na dev Liman projesiÜçüncü Köprü’nün ayağının bulunduğu yere dev bir proje daha planlanıyor. İstanbul Boğazı’nın girişine 2.5 yılda 1 milyon lira harcanarak dev bir dalgakıran ve liman inşa edilecek.

15 Aralık 2014
bosluk

36. İstanbul Maraton Koşusu Yapıldı

iki kıtaTürkiye’nin uluslararası arenadaki en önemli koşu etkinliği ve dünyada kıtalararası koşulan ilk ve tek yarış olan Vodafone 36. İstanbul Maratonu yine renkli görüntülere sahne oldu.

17 Kasım 2014
bosluk

İstanbul Boğazından Yılda 60 bin gemi geçiyor

İstanbul Boğazıİstanbul boğazından yılda 60 bin, Çanakkale boğazından ise yılda 55 bin gemi geçiş yapıyor. Boğazlar için acil müdahale planları hazırlandı.

20 Haziran 2014
bosluk

İstanbul Boğazı’na Karayolu Tüp Geçişi

İstanbul Boğazı Karayolu Tüp GeçişiBaşbakan Erdoğan, İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi (Avrasya Tüneli) Projesinin TBM makinesi ile tünel açma işleminin başlatılması törenine katıldı.

21 Nisan 2014
bosluk

5 milyar dolarlık dev ihale için 18 şirket yarışıyor

İstanbul Boğazı’na 3. köprü yapımını da içeren 414 kilometre uzunluğundaki Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi bugün yapılıyor. 5 milyar dolarlık ihale için yarısı yabancı olmak üzere 18 firma şartname aldı. Bunlar arasında Japon devi Mitsubishi, İtalyan Astaldi, Rusya’dan Moskovskiy firmaları da bulunuyor.

10 Ocak 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–