Bahçetepe İstanbul Evleri Son Durumu

Bahçetepe İstanbul Evleriİstanbul’un en yeni konut bölgelerinden biri olan Kayaşehir’deki Bahçetepe İstanbul Emlak Konut GYO ile birlikte hizmete sunan Makro Yapı ve Akyapı, bu projeleri sahiplerine teslim etmişti.

12 Haziran 2016
bosluk

Konut Yatırımında Tercih Kayaşehir Ve Bahçetepe

toki kayaşehirİstanbul’da konut talebi artıyor. Bu anlamda en çok tercih edilen yerlerden biri Başakşehir.

19 Mayıs 2016
bosluk

Emlak Çadırı nerede?

Emlak Çadırı neredeİlgi Yönetim imzası ile kurulan ve bu yıl ilki düzenlenecek olan Emlak Çadırı’nda toplam 240 adet bağımsız bölüm yer alıyor. İstanbul Başakşehir’de yer alan proje “Fiyatı sen belirle” konsepti ile tanıtılıyor.

21 Mayıs 2015
bosluk

Bahçetepe İstanbul, Nisan konut satış lideri

bahçetepeEmlak Konut GYO tarafından satışı gerçekleştirilen toplam 74 projesi içinde, hem adet hem de hasılat olarak Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşaat edilen Bahçetepe İstanbul konut projesi birinci oldu. Bahçetepe İstanbul projesi kapsamında, 98 milyon 858 bin liralık konut satışı yaptı

26 Mayıs 2014
bosluk

Bahçetepe İstanbul Teslim Tarihi

bahçetepeAkyapı ve Makro İnşaat’ın birlikte hayata geçirdiği Bahçetepe İstanbul projesi, Başakşehir’de yükseliyor. Toplamda 1.476 konutun yer aldığı Bahçetepe İstanbul toplam arsa alanı 81 bin 910 metrekare.

23 Mayıs 2013
bosluk

Kayaşehir giriş Son Başvuru 26 Nisan

giriş kayaşehirBahçetepe İstanbul projesinde yer alan dükkanlar Giriş Kayaşehir adıyla satışa çıkarılıyor. Bahçetepe Giriş Kayaşehir projesinde dükkanların fiyatları 172 bin liradan başlıyor. Dükkanlar, teraslı dükkanlar ve süpermarketin yer aldığı Bahçetepe Giriş Kayaşehir projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın açıkladığı yeni şehir projelerinin geliştirildiği bölgede bulunuyor.

23 Nisan 2013
bosluk

Kayaşehir Değerleniyor

kayaşehirToki Kayaşehir ilk satış duyurusunda 3+1 daire için 130 bin TL. talep etmişti.  Bu talep 2 etap yanı 17. bölge satış duyurusunda 145 bin TL. idi. Şimdi Bahçetepe İstanbul projesinde 3+1 daire başlangıç satış fiyatı 330 bin

23 Şubat 2013
bosluk

Bahçetepe İstanbul 2. Etap Projesi Sonuçlandı

bahçetepe istanbulBaşakşehir’de Bahçetepe İstanbul’u inşa Eden Makro İnşaat – Akyapı İnşaat ortaklığı, Emlak Konut GYO’nun İstanbul Başakşehir Ayazma 3. Etap ihalesine de ortak katılarak, en yüksek teklifi verdi. Bahçetepe İstanbul’un 2. etap projesinde beraber yapacaklar.

4 Şubat 2013
bosluk

Emlak Konut GYO Bahçetepe İstanbul’dan 94 milyon 630 bin lira kazanacak!

bahçetepeEmlak Konut GYO İstanbul Başakşehir Ayazma 2. Etap’ta gerçekleştirilen Bahçetepe İstanbul projesine ilişkin 1543 bağımsız bölümün değerleme raporunu hazırlattı

24 Aralık 2012
bosluk

Bahçetepe İstanbul’un yarısı inşaat başlamadan satıldı!

Bahçetepe İstanbul'un yarısı inşaat başlamadan satıldı!Bahçetepe İstanbul’da bir çok tesisin yanı sıra hobi bahçelerinde organik tarım yapma fırsatınız bile olacak. 1+1 daireler 140 bin TL’den satışta.

23 Kasım 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–