Başakşehir Vadişehir’in Yeni Etapları

Vadişehir yeni etapİstanbul’un nitelikli konut bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir, yeni etaplarıyla bölgeye adını verecek.

13 Kasım 2015
bosluk

Vadişehir 2 ayda yüzde 35 prim yaptı

Irmak Grup Başkanı Yüksel Akgülİstanbul Başakşehir’in en yeni projesi olan Vadişehir’de, iki ay önceki lansman fiyatlarından ev alanların daireleri yüzde 35 prim yaptı.

22 Haziran 2015
bosluk

Vadişehir’de Faizsiz Kampanya Günleri

Vadişehir’de Kampanyaİstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında öne çıkan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir’de lansmanın ardından yapılan satışlarda yüzde 70 seviyesine ulaşıldı.

13 Haziran 2015
bosluk

Yatırımcı Vadişehir’e akın etti

VadişehirBaşakşehir’de Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, İntes ve Bordo İnşaat ortaklığında geçen hafta hayata geçirilen Vadişehir projesindeki dairelerin yüzde 25’i sahiplerini buldu.

14 Nisan 2015
bosluk

Vadişehir Başakşehir Konut satışları başladı!

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, İntes ve Bordo İnşaat ortaklıında hayata geçirilen Vadişehir projesinde satışlar başladı. Aile ve mahalle yaşamının yaşatıldığı projede lansmana özel fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

6 Nisan 2015
bosluk

Vadişehir Başakşehir’de talep toplama başladı

Vadişehir Başakşehir 1Başakşehir’in en değerli noktasında konumlanan 650 konut ve 60 ticari üniteden oluşan Vadişehir projesinde talep toplama süreci başladı.

21 Mart 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–