Çocuk İnşaat Atölyesi etkinliği

Çocuk İnşaat AtölyesiMERSİN’de çocuklarda sağlıklı, çevreye uyumlu, güvenli yapı ve konut bilincinin oluşması için başlattığı sosyal sorumluluk projesinde minikler bir konut inşaatının aşamalarını öğrenecek.

17 Mayıs 2016
bosluk

İnşaatı ilgilendiren 6 madde

6 maddeBaşbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Congresium’da 64. Hükümetin 2016 Yılı Eylem Planı’nı açıkladı.

11 Aralık 2015
bosluk

TOKİ’den firmalara drone şartı

TOKİ Başkanı Ergün TuranTOKİ Başkanı Ergün Turan, TOKİ’nin çalışmalarında drone olarak bilinen ve genel adı multikopter olan araçları kullandıklarını belirterek konut yapılacak alanları havadan incelediklerini söyledi.

1 Haziran 2015
bosluk

Konut alacaklara uyarı: İyi araştırın

konut alacaklarİnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Başkanı Tahir Tellioğlu, gayrimenkul satın alınırken, uzun vade, cazip fiyat ve kampanyaların yanı sıra projeyi yapan firmaların iyi araştırılması gerektiğini belirtti.

22 Kasım 2014
bosluk

TOKİ: Rant vergisi inşaat sektörünü karıştırdı

tokiMaliye Bakanlığı’nın ‘Rant Vergisi’ talebine kamu kurumu olan TOKİ’den tepki geldi. TOKİ Başkan Yardımcısı Şahin, “Düzenleme sektöre algıyı değiştirir” dedi

13 Nisan 2014
bosluk

İnşaat Sektörü 2015’e Kadar Hız Kesmez

inşaat sektörüİnşaat sektörünün arz-talep dengesine bağlı olarak 2015 yılına kadar rahat ilerleyeceğini söyleyen Münir Özkök kentsel dönüşüm kapsamında nitelikli projelerin yanı sıra alt yapı ve ulaşım olanaklarının da iyileştirilmesi İstanbul’un marka değerini artıracaktır dedi

26 Aralık 2013
bosluk

TOKİ BAŞKANI’NDAN MÜTEAHHİTLERE UYARI: İŞ KALİTENİZ SİCİLLERİNİZİ ETKİLER

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Ahmet Haluk Karabel, TOKİ ile çalışan inşaat firmalarının temsilcilerine sicil uyarısında bulundu.

28 Şubat 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–