Lüks projelerde yoksula da yer açın

Eski bakan Erdoğan Bayraktar İstanbul Halkalı’da 250 milyon yatırımla konut projesi hayata geçiyor. Projenin yüzde 10’unu alt gelirli vatandaşa yüzde 35 indirimle sattıklarını söyleyen Bayraktar, “Her şeyi devletten beklememek gerek. Firmalar projelerinin yüzde 10’unu alt gelirliye ayırabilir” dedi.

21 Eylül 2017
bosluk

Eski Toki Başkanı Barış Yaptı

Erdoğan bayraktar barıştıBir sitenin güvenlik görevlisini darp ettiği kameralarca tespit edilen Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar Barış yaptı.

19 Mayıs 2016
bosluk

Bakan Çelik’ten TOKİ’ye: Sorumluluktan kaçamaz

faruk çelikÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 10 işçinin ölümüyle sonuçlanan Torunlar Center inşaatındaki asansör kazasıyla ilgili, Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) denetleme sorumluluğundan kaçamayacağını söyledi. Bakan Çelik, “TOKİ de kaçamaz. TOKİ’de de fenni sorumlu olmalı, biz yaparız ya da filan kuruma havale ettik, olmaz öyle şey” dedi.

11 Eylül 2014
bosluk

Dünyayı kafama yıktılar

Erdoğan BayraktarEski TOKİ Başkanı ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar inşaatlarda güvenlik için imar yönetmeliği yaptıklarını dile getirerek “Bunun altında kaldım. Dünyayı kafama yıktılar, ertelendi. Çalışmadan kazananlar lobi yaptı” diye konuştu.

11 Eylül 2014
bosluk

Erdoğan Bayraktar özür diledi

Erdoğan BayraktarBaşbakan Erdoğan’ın, Erdoğan Bayraktar ile görüştüğü haberleriyle ilgili soruya da, “Görüşme yaptım. Ancak benim ikna etme diye bir şeyim söz konusu değil. Erdoğan bey ikna edilecek bir kardeşimiz değil ki

6 Şubat 2014
bosluk

Erdoğan Bayraktar Kimdir?

erdoğan bayraktar10 Ekim 1948’de Trabzon Of doğumlu olan Bayraktar, inşaat yüksek mühendisi. İstanbul Büyükşehir ve Eminönü Belediyelerinde Belediye Meclis Üyeliği, 1995-1999 yıllarında KİPTAŞ’ta Genel Müdürlük yaptı.

26 Aralık 2013
bosluk

TOKi karalandı ortada delil yok

toki17 Aralık sabahı başlatılan, 89 kişinin gözaltına alındığı “toplum mühendisliği” yada “kirli operasyon” olarak adlandırılan soruşturmanın delillere dayanmadığı öğrenildi.

26 Aralık 2013
bosluk

TOKİ’den 29.6 milyar TL Kazanç Sağladı

tokiÇevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, TOKİ’nin sosyal konut projesi olarak ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği konutların satış tutarının 29.6 milyar TL olduğunu belirterek, “TOKİ’nin üretime başladığı 608 bin 263 adet konut, bitirilme aşamasında olan yaklaşık 470 bin konut bulunuyor” dedi.

15 Kasım 2013
bosluk

Kentsel dönüşümün kitabını yazdı

kitapÇevre Bakanı Bayraktar, yaşanabilir kentler oluşturmak amacıyla yapılan çalışmaları bir kitapta topladı. ‘Şehrin Dönüşümü’ adlı kitapta TOKİ icraatlarından, kentsel dönüşüme kadar pekçok konu yer aldı.

13 Eylül 2013
bosluk

Fay hatları üzerinde 6,5 milyon konut yenilenecek

Erdoğan BayraktarKentsel dönüşümde üçüncü büyük adım Marmara depreminin 14. yıldönümünde atılıyor.

4 Ağustos 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–