Kartal’a 2 milyar dolar yatırdılar

kartal yatırımKartal Platformu’nun yatırımı 2 milyar $’ı buldu. 6 bin kişiye istihdam sağlayan platformun sözcüleri, “Burası İstanbul’un balkonu” diyor

4 Eylül 2015
bosluk

Batışehir’de Ramazan indirimi

batışehir ramazan indirimEgeYapı Group İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği ‘’Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’’ ödüllü projesi Batışehir’de,

27 Haziran 2015
bosluk

2015’te gayrimenkul sektörünü neler bekliyor?

gayrimenkul sektörüEgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, 10. Türk – Arap Ekonomi Forumu’nda gerçekleştirdiği konuşmada Türkiye’deki gayrimenkul piyasasını ve yatırım fırsatlarını değerlendirdi.

4 Nisan 2015
bosluk

Batışehir’de aidat avantajı

BatışehirEgeYapıGroup’un Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesi, her ihtiyaca yönelik konut tipleri ve sosyal imkanlarının yanı sıra cazip aidatlarıyla da dikkat çekiyor.

17 Şubat 2015
bosluk

Basın Ekspres Konutlarında kampanya

Basın Ekspres Konutlarıİstanbul’un yeni Maslak’ı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde Kuyaş Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Vizyon Park projesi, cadde dükkânların için bir kampanya hazırladı.

23 Aralık 2014
bosluk

Batışehir fiyatları 225 bin TL’den başlıyor

batışehirEgeYapı Grup tarafından Bağcılar bölgesinde hayata geçirilen ve İstanbul’un kazanç potansiyeli en yüksek projesi arasında yer alan Batışehir konut projesinde yeni bir kampanya başlatıldı.

20 Eylül 2014
bosluk

Batışehir’de 3. etap satışları başlıyor

Avrupa’nın en büyük karma projesi Batışehir’de 3. etap satışları başlıyor.

11 Nisan 2012
bosluk

Egeyapı Group, Kartal ve Maltepe’de iki yeni projeye başlayacak!

Batışehir projesinin yapımcı firması Egeyapı Group, Anadolu Yakası’na Batışehir’in iki katı büyüklüğünde projeler yapmayı hedefliyor. Egeyapı, bu yıl içinde iki yeni projeye başlayacak
25 Ocak 2012
bosluk

Batışehir 3. etap satışı öne alındı

Geçen yılın son ayında 2. etap satışına başlayan Batışehir, yoğun taleple 3. etap satışını öne çekti. İkinci etabın yüzde 30’unu bir ayda satan Egeyapı, 1. etap satışını iki ayda bitirmişti.

10 Ocak 2012
bosluk

Batışehir satış rekoru kırdı

Bağcılar’da Ege Yapı tarafından yapılan Batışehir projesi ekim ayında 149 konut satışıyla Emlak Konut GYO projeleri arasında satış rekoru kırdı. Mütekabiliyet yasasının kaldırılacağı açıklamlarının ardından Irak, Suudi Arabistan Azerbaycan gibi ülkelerden 27 yabancı projede daire sahibi oldu.

9 Aralık 2011
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–